bugün

sözlük sahibinin kendi ağzından yaptığı açıklamadır. (bkz: #31111149)

herkes bana kayabilir diyor. çift dalıp, çivileme atlayabilir demiş.

evet efendim, bas geç bir şey olmaz diyor...

görsel

edit: kuki ben bombalama dalsam ceza alır mıyım diyen var. yok lan ne cezası, amuda bile kalk herif ılıdı iyice.
töbe bismillah zallın çok yakışıklı olmasıdır.
şükür namazı kılın arkadaşlar.
çok da bir şey ifade etmeyen özgürlük. zall'a sövsem ne sövmesem ne.
sazan.avi olabilir. güvenemiyorum da.
Lan yüklenmeyin adama amk entryi sildireceksiniz gene.
Sazan avı arkadaşlar.
Bazılarının haberi olmayan durum. Edebilirsiniz arkadaşlar. Müsterih olun adam alınmıyor.
Sözlüğe getirdiği yeniliklerle beraber hatırlatmakta fayda var. Sövün rahatlayın.
Yalan arkadaşlar, geçen bir arkadaşımız zalla küfür etti 10 gün verdiler. Tek bir kelime sebebiyle.

Şimdi isim vermeyeyim.

Yalan o, sazan avi o.
zallın nakte sıkıştığına delalettir. binlerce kez sövdürüp kendine adnan hoca gibi dava açtıracak. düşmeyin bu tuzağa sevgili suserler.
zall ın kendi beyanıdır. helal olsun diyorum. keşke siyasiler de böyle davransa.
Zall'ın kendi açıklamasıyla serbest olduğu sanılan ama aslında Zall'ın kesinlikle yalan söylemediği ama Timur vari zekice bir uyarıda bulunduğu olaydır.

Yani diyor ki bana yönelik küfür ve hakaretler yaparsanız, zall olduğum için bir ceza almazsınız ama başka bir yerde de siz bunu yaparsınız ben biliyorum onun için ceza alacaksınız. Tıpkı timur'un sivas kalesini teslim alırken "kan dökmeme" şartını tutup, herkesi "kansız" şekilde diri diri toprağa gömmesi gibi.

Ne söylediği kadar, sözün derinliğine de bakılması gereken durum.
ben bir ara hakaret ettim entry silindikten sonra silinme sebebi kısmında zall'a hakaret var yazıyordu. yani serbest değil.
(bkz: inanma seni öpecek)

görsel
küfür ruhun yelpazesidir.
Zall allahsızını bir nevi mazluma çeviren konudur.

(bkz: #31111149)

(bkz: mazlumu getirin bana)
" zall anladın sen onu. " ( denedim çalışıyo )
Küfür edeceğimden değil de küfür edebilme özgürlüğüne sahip olduğunu bilmek bile rahatlatıcı.
buraya giriyor mu ki acaba ????????????