bugün

öncelikle davetli olduğum mekandan eve henüz ayak basmam nedeniyle ancak farkedebildim. ortada tartışmaya değer  ciddi bir mevzu göremediğim için de fazla uzatmak istemiyorum açıkçası.

Kan tutan kasap nickli yazar, mesajlara cevap vermediğim için kırgın veya küskün olduğunu belirtmiş haklı olarak. Bu sebeple de, mesajlarına cevap alabildiği sevgili darknessi, kendine daha yakın gördüğü için, haliyle oyunu darkness den, yana kullandığını ifade etmeye çalışmış kendince. Pek tabi ki, buraya kadar her şey, Kan tutan kasabın ne kadar dengeli bir tutum içerisinde  tavır takındığı anlamına geliyor.

Lakin benim o mesajları alabilmem için mesaj alımımın açık olması gerekir ki, açık değill, darkness de zaten hiçbir şekilde mesajlara dönüş yapmadığını ifade etmiş ikenn, bu neyin kafası diye sorası geliyor insanın, ister istemez, eyy kasap efendi.. bizimle olan problemin nedir, bilmiyorum ama asılsız iddialarla kafa bulandırmaktan derhal vazgeçmeni tavsiye ediyorum sana.

birbiriyle gayet iyi anlaşan, sözlükte karşı karşıya değil, omuz omuza, kardeşçe yazan, iki yazarın, hadsizce ve asılsız iddialarla  kıyaslanmasıdır.
Şahsıma destek vermeyip kırıcı çıkışlar yaptıkları için şimdilik donuz listemde olan iki değerli yazar. Belki bir gün listeden çıkartırım ama onların da destek vermesi gerekiyor.
yaa neyse peki...
Diğerini tanımam, darkness uzun zamandır tanıdığım, sevdiğim bir yazar. Versus konusunu bilmiyorum ama şu an.
Darkness ile ortak noktalarımız olduğu kadar olmadığı noktalar da çok. Ayrıca son zamanlarda yazdıklarımı beğenmiyor. Zalbert de son zamanlarda yazdıklarımı beğenmiyor. Ortak olduğumuz yalnızca bir nokta var sanırım. Ve hiç muhabbetim yok. Dolayısıyla darkness diyorum.
nasıl eski nicklerimizle olmadı mı?
benim de darkness ile geçmişte çok mesajlaşmamız oldu.

zalbert ile hiç olmadı ama ben yine de daha hijyen ve düzgün bir yazar olduğunu düşündüğüm için zalbert alır diyorum.
eternet darkneess senle hiç işi olmaz kasap o takılsa bile gıcık olduğu halde ben gibi çaplı biriyle takılmak ister. bu yaz gelirse istanbulda ağırlarım olmazsa karadenizde ağırlarız.yni..
Kasap seni Allah alsın.
donlarına bunun gibi fare atıp şaka yapmak istediğim iki zevattır. evet..

zalbert adamdır diğerini tanımıyorum.
Sözlüğün en değerli yazarlarıdır.
zalbert ramstein önce mesajlarıma cevap versin. benim oyum her mesajıma dönen eternal bebeğimden yana.
Kuşkusuz ikisi de canımızdır.

Kimse kusura bakmasın.
görsel
zalbert bari erkek olmayaydı iyiydi de, neyse...
görsel
Lezbüşler.

Swh .
niye bu kadar ünlü olduğunu anlamadığım iki yazar.
Nerede oturuyorlar bilmiyorum. ama ikisine de eşit mesafedeyim.
iki yazarın kapışması. Beni de çiğ çiğ yemeleri dileğiyle..
Sözlukte önemli konulara parmak basan iki muhteşem ötesi yazardir. işte bunlar hep kıskançlık başka bişey değil. Siz yine de açıkta durun bizden söylemesi. Hahaha.. bak yine çişim geldi amk..
Neresiyle içerse içsin darkness diyorum, ben çekerim onun kahrını size gerek yok.
ikiside çok tehlikeli

görsel
Kazanan true ile evlenir.