bugün

size yıllar sonra mı o değerde bir insan olabildiğinizi düşündürten insanlardır.
"yıllar sonra " olduğu için, zerre umrumda olmayan insanlardır.
Hayat kısa. Hep daha fazlasını veya daha iyisini istemekle geçmesin ömür. Beraber fazlalaşın, beraber iyi olun.
Biliyorum anlayacak.
Korkuyorum karşı koyamamaktan.*
Dolar rezerviniz vardır.
Onlar benim götümü yesin insanlarıdır.
is isten gectikten sonra ne anlami kalir ki?
ben artik o eski ben degilim...
Benim için değeri yıllar önce de kalmıştır.
Değerini anlamak için bir insanın bırakın yıl geçmesini ay hatta hafta hatta ve hatta gün geçtikten sonra anlasan kaç yazar. O zaman bilememissin değerini şimdi mi bileceksin? Aksam akşam sinirlendirmeyin insanı gittiysen gitmissindir. Ve senin değerinde verdiğin değerde gitmistir.
Birkaç yıl içinde değerinizi anlıyorlarsa yine iyidir. 500 yıl sonra değeri anlaşılanlar da mevcuttur çünkü.
(bkz: Jeanne d Arc)
haklarını kaybetmişlerdir.
(bkz: ne fayda) (bkz: halil sezai)
evlenip boşanmış eski sevgilim. O herifle evlenme dedim aldatır seni dedim anlamadı. 3 sene sonra ne dediysem bir bir çıktı. sonra pişman oldu ama son pişmanlık neye yarar.
Çok eskiden çok sevdiğim, uğruna gözyaşları döktüğüm bi kız vardı. Onun tam deli zamanlarıydı, bense çömezin tekiydim, aramızda 5 yaş var. Yarım yamalak ilişki gitti gitmedi.
arafan 5 sene geçti, bu arada Nişanlandı nişan attı falan birsürü şey yaşadı. Benim yaşım 28 onun 33oldu. yazın görüştük bir kere gözlerinin altı çökmüş, gıdısı sarkmış, o eski halinin çekiciliğinin güzelliğinin yarısı gitmiş. Son 6 aydır belki 10 kere yazdı görüşelim buluşalım konuşalım diye ama..
Tren kaçtı.
daha olmadı ama bekliyorum merakla değerim anlaşılacak mı diye.
yoksa o kadar da mı değerim yok lan niye gecikti ki bu kadar.
Muhtemelen yorulunca beliren insanlardır.

Olgunluğa birçok seçeneği gördükten sonra kavuşurlar.

Biraz gözlemleyeyim, uzaktan yaşantılayım, yoktur.

Boşluk hissi uyandırırlar.