bugün

tercih ettiğim durumdur hem yorgun olmam hem de ailemle daha rahat olmam sebebiylen. * * * *
pek rahat pek sıcak pijama terlik televizyon mistir. *
zaten normalde annemden babamdan uzak olduğum için benim adıma harika bir yılbaşıdır. bir de annemi monopoly oynamaya ikna ettik mi ohh değmeyin keyfime. *
18+ lik eğlencelerden mahrum kalmış gençliğin her yıl tekrarladığı olay...
Yılbaşının sizin için çok da önemli olmadığının kanıtıdır. Yeni yıla giriyoruz diye ortalığı dağıtmaya da gerek yok zaten. Bu yılda bitecek.
Bazıları için hayaldir...

Arkadaşlar gurbet zor. Toygar ışıklı dinliyom zaten birazdan ağlicAm.
Tercihimdir. Sırf bunun için kalktım 250 km yol teptim,finalleri bile geçiştirdim. Biz de bilirdik arkadaşlarımızla dağıtmayı ama arkadaş çok bulunurdu,aileyle geçecek kaç yıl başının garantisi var ki...
gayet olağan bi durumdur.
Şu an yaptığım eylem.
Ergen zamanlarda millet dışarı çıkıyor ama biz yılbaşı gecesi eve tikili kaldık gibi gelse de ilerleyen yaşlarda insan anne babasını özlüyor. Aradan yıllar geçmeden insan bazı şeylerin kıymetini anlamıyor. Dışarı çıkmak bara pavyona clube gitmek gençken bir olay gibi geliyor insana.
Artı Bi kahve farkiyla bugünkü durumum.
Şanslıyiz bence en azindan yanımızda olan anne Babamız var yetim insanlar nasıl geçiriyor acaba yılbaşıni.
Yıllardır yaptığım.
dışarıda soğukta donmaktansa yapmayı yeğlediğim eylem.
bu soğukta yapılabilecek en güzel şeydir, sıcacıktır. dışarıda hem donarsınız hem domalırsınız*.
Bu saatte çay Uyku kaçırır.
Şarabın suyu mu çıktı?
Sadece şanslı insanların yapabildiği eylem.

Yıllarca yılbaşını evimde ailemle birlikte geçirdim. Geçmişe bakıyorum da bugüne kadar en güzel yılbaşı gecelerini ailemle birlikte geçirmişim.

Eğer yılbaşını anne ve babanızla geçiyorsanız, bunun kıymetini bilin.
Buyuk nimet. Hele ikisi de hayattaysa.
Annem çay içer zaten ama rahmetli babam olsaydı çay ne aq derdi tabi.
anaanne ve dedeyle içebilmek kadar matah bir şey değildir.