bugün

öncelikle yeterince sınava hazırlanmadığını düşünüyorum bu insanın.sonrada yüzükle kopyanın ne alaka olduğunu düşünüyorum ve bu adamı nişanlısı yada evli olduğu kişi tarafından da tebrik ediyorum.
ucuz kahraman. memlekette bu öküzlerden çok var. "ben bu nişan yüzüğümü yemin ederek taktım. kimse bana bu yüzüğü çıkarttıramaz." demiş arkadaş. çocuk büyük lokma ye büyük laf söyleme sonra yuttururlar sana bu sözlerini.

http://www.sondakika.com/...i-sinavini-yakti-2345306/
(bkz: asiyim sanarken alttan giren çıkanı görmemek)
muhtemelen çalışan bir öğretmendir ki yüzüğü sınava tercih etsin.
paranın satın alamayacağı şeylerin farkında olan insandır.

Edit: sisteme kafan tutan insandır. aynı yürekliliği gösteremeyecek olanlar eksileyin bakalım.
günler öncesinden çıkan haberlere rağmen kahraman olmak için bu hareketi yapmıştır. dersanede çalıştığından, branşında atama yapılmadığından (yeteri kadar) ve sınava hazırlanmamış olduğundan böyle bir yola başvurmuştur. zira inanmıyorum ki böyle bişey için yüzüğünü çıkarmasın insan.
kohlberg in ahlak gelişimi kuramından yola çıkarsak kanun ve düzen evresine uymadığı açık olan adamdır..ayrıca istendiği takdirde yüzüktende gayet iyi bir kopya aleti yapılabileceğini bir çinli abimiz ona anlatmalı..
yakında donsuzda alırlar.şaşılmaması gerekir burası türkiye
(bkz: alyans takan öğrencinin kpss sınavına alınmaması)
en az başörtüsü benim namusum, ölürüm de onu çıkarmam diye bik bik öten provakatörler kadar çıkarmamayı hakeden adamdır.
(bkz: aşk karın doyurmuyor ki)
En az türbanlılar kadar onunda çıkarmama hakkı olmalıydı. zaten biraz düşünün türbanamı kopya saklanabilir, yüzüğe mi? Bundan 10-20 sene sonrada türbansızları almazlar okula.
(bkz: yüzükte kopya ne arar la)
muhtemelen sözleşmeli filan çalışıyordur. sınava da şov yapmaya gelmiştir. yoksa böyle bir geri zekalılık yapacak insan nasıl mezun olmuş eğitim fakültesinden ben bunu merak ederim.
adamın yaptığı düpedüz saçmalık çıkart göster gir vs. tamam ama ya nişan yüzüğünün çıkartılmak istenmesi hangi akla mantığa göre yapılmıştır. kardeşim nasıl bir kopya şekli bekliyosun yüzüğün altına mı sakladı adam. derdiniz ne illaha b.kunu mu çıkarıcaksınız. herkesin tek tek kulağındaki küpeyide çıkardınız mı?
nişanlı olduğu kişinin verdiği manevi destek sayesinde diğer bekar adaylardan avantajlıdır bu yüzden eşitlik sağlanmaya çalışılmıştır.
(bkz: saron)
(bkz: yüzüklerin efendisi)
(bkz: güç yüzüğü taşıyıcısı frodo nun kpss ye girememesi)
orada bir takışma yaşandığı bellidir. o şahsı aramak isteyen adam da biliyordur yüzükten kopya çekilmeyeceğini de öncesinde bir tartışma filan olmuştur garanti.

asıl soru, sınav kurallarının gözetmene böyle bir yetki verip vermediğidir. buna yetkisi varsa herhangi biri, uzatmış olduğu saçlarının içine de kolaylıkla kopya gizleyebilir.
öyleyse girişlerde koyun kırpma makinesiyle bir görevli tutulup, sınava girenlerin saçı sıfıra vurulmalıdır.

tabi hapishanelerde yapılan tarzda daha "detaylı" bir takım aramalar da yapılır da, önemli olan görevlilerin nerede duracağını belirten kuralları daha dikkatli koymaktır.