bugün

Efkarlıbireye 200 liralık çitos alamam deyin de görün conoyu.
1 tık üstü olsaydı yakın olurdu.
Köşeyi dönmüşüm o bakımdan.
dış görünüşe aldanmamak lazım. içinden ne çıkacağını asla net şekilde tahmin edemeyiz.
Yok ben kendimden biliyorum. Evlerden ırak bir erkekimdir.

Böyle neçe karılar var, hiç huyları hoş değil.
Kimse zemzem değil. Vardır yontulması, tahammül edilmesi gereken bir huyu.

Mükemmel olanı arayan kim? Zahmetlisi daha iyi. Kafanız meşgul olur en azından sürekli.
Aleyna tilki hariç hiçbir kız böyle değildir

görsel
erkek çocuk sahibi annelerin evlendirme aşamasında gelin adayının huyu konusunda tek güvendikleri önerme.
bence kesinlikle dogru. yasadikca gordum ve dogruladim. insanin ic guzelligi'nin disa vurmasi
(bkz: hale etkisi).
yanlış bir önermedir.. insanlar yaşlanınca yüzleri çirkinleşir, bu bağlamda, yaşlıların hepsi huysuz mu oluyor ??
sadece seri katillere bakarak alaşağı edilebilecek önermedir. ikna olmayanların ted bundy' ye bakarak ikna olabileceğidir.
yanlış önerme, zaten filmlerdeki kötü kadınlar da her daim taştır. ancak iç güzelliğinin yüze yansıması durumu bazen gerçekleşebilmekte * *.
başlık 'içinin güzelliği yüzüne vurmuş' şeklinde olan önermeden yola çıkarak kesin yargı taşımış ve başlık olarak yazar alemine sunulmuştur ama doğruluğu kanıtlanmamıştır kısacası yoktur böyle bir şey.
huyunun güzelliği yüz ifadesinden belli olur şeklinde değiştirilmesi gereken bir önerme.
yüzün güzelligini anladıkta , huyun güzelligi dediginiz ne oluyor nasıl oluyor kime göre neye göre sorularını insana sordurur
(bkz: yüz kalbin aynasıdır)
gibi yanlış düşüncelere sahip yurduminsanının bir süreliğine bu teoriye(!)kanıp zaman geçirmesi ve sonra genellikle arkasına bakmadan kaçmasına sebebiyet veren yaklaşım.
ronaldinho çirkin biri olarak bilinmesine karşın huyu o kadar kötü değildir * *
yüz güzelliğinden kasıt burun, göz, çene orantısı felan değil de nurani bir güzellik ise geçerli olabilen önerme.
(bkz: donu büyük olanın kıçı da büyük olur)
güzel yüzlü kimseler genellikle iyi huylu olurlar.