bugün

çok bilgili. çok iyi espri yapan, uludağ üniversitesi teksil bölümünün en sevilen hocalarından biri.
Uludağ Üniversitesinin yeni rektörü olmuştur kendileri. Kanımca gelen gideni aratacak ve kamil dileği mumla arayacağız. Bunu da buraya yazıyorum.
uü nün yeni rektörü. hayırlı olsun.
uludağ üniversitesinin yeni rektörüymüş kamil hoca fena değildi sanki ama bakalım bu rektörde üniversiteyi darpane yöntemi ile mi yönetecek.
Rte tarafindan ulu universitemize atanan yine ayni universitenin tekstil makine muhendisligi mezunu hocamizdir.
Oylarin sadece yuzde 39 unu alip rektor olmak nedir .
Ben olsam utanırdım
Kamil başkanı mumla aricaz.
kendisiyle vize sınavı esnasında geçen şöyle bir diyaloğum vardır:

yusuf Ulcay: bazı arkadaşlarınızı ilk kez görüyorum.(beni kastediyor)
Ben: yok hocam ikinci kez görüyorsunuz :-)

velhasıl neşeli bir hocadır.
Okulda neredeyse kimsenin rektör olduğunu bilmediği adam.
bursa teknik üniversitesi, rektör yardımcısı idi. buradan çıkıp uludağ üniversitesi'ne rektör olarak gitti. tabi sebepleri de belli. mesela %29'un, %61'den büyük olmasıdır. anlayan anladı.
he biraz işi şakaya vurmak gerekirse:
(bkz: bursa teknik üniversitesi nin büyüklüğünü gösterir)
Kampüsün açılmasından önce de insanların yaşadığı, üniversiteden bağımsız bir köy olan Görükle' nin kapısının 6 saat boyunca kapanması yönünde şaşırtıcı bir karar almış rektör. Bazı kararları oldukça düşündürücü ve şaşırtıcı gözüküyor. Bekleyip göreceğiz gelişmeleri.
Uludağ Üniversitesinin öğrenciler tarafından çok (!) sevilen rektörü.
Böyle lanet bir hoca olamazz!!
Uludağ Üniversitesi yeni rektörüdür. Geçme notunu 40 dan 50 ye çıkarmış. Yaz okulunu ve bahar şenliklerini kaldırmış. Yemekhanede 2 liraya yediğimiz yemeği 2,5 lira yapmış ve 2. Yemek basımınıda 5 lira yapmıştır. Tam bir öğrenci düşmanıdır. Okulu darphane olarak kullananlardandır. Öğrenciyi hiç umursamaz. %39 oyla rektör olmuş gerisini siz düşünün artık kimin yalayıcısı olduğu belli...
Velhasıl kelam bir üniversitenin başına gelebilecek en lanet kim var derseniz yusuf ulcay parmakla gösterilir. Eski rektörü mumla arıyoruz.
yıllar sonra bu şahsı hatırladıklarında öğrencilerin yüzde 90" ının aklına olumlu ve sempatik şeyler gelmeyecek.
ne yazık ki uludağ üniversitesi rektörüdür.
görsel
görevi biten rektörümsü. yeni gelecek rektör beyden geçme notu konusunda bir düzenleme bekliyoruz.
Görevi yeni biten ve 4 yıl Bursa Uludağ Üniversitesi'ne hizmet etmiş eski rektördür.
uludağ üniversitesinin eski rektörü

görsel