bugün

sürekli tercih ettiğim kargo şirketidir.

çekemeyen arkadaşlar anten çaksın, ekranlarının ayarlarıyla oynamasınlar.*
sürekli kullandığım ve kapıya gelip köpekten korkup geri giden şirket.
eskiden daha hızlıydı, şimdi bakıyorum 1 gün sadece ist. içinde dolanıyor kargo.
dün gece istanbul'dan verilen kargomu bu sabah izmir'e getirdiği halde sistemlerinde halen "dağıtım için bekliyor" şeklinde gösteren ya da kargomu gerçekten de şubede öylece bekleten kargo şirketi. bugün elime geçerse mutlu olurum.
https://fbcdn-sphotos-g-a...87392822_1978707154_o.jpg

şöyle bi sıkıntım var şuan bu beyinsiz dal yarak firmayla kargomu 2 gündür getirmiyorlar normalde pazartesi almam gerekiyor bak perşembe oldu hala yok ortada.

Gördüğüm En Aptal En Hizmet Anlayışı 0 En Yavaş En Tembel En Gereksiz Kargo Şirketi Aklınız Varsa Ne Bir Şey Gönderin nede bu kargo üstünden teslim alın.
tam 3 kez adres karıştırıp. alakasız şubelere paketimi yollayıp yollayıp duran kargo. kötü bir geçmişimiz var.
kendisini sadece muhabbetimin olduğu ve işimi kolayca yapmama yardım eden bir avuç çalışanından ötürü sevdiğim kargo şirketi . ama kim ne derse desin sürat kargodan her alanda iyidir benim gözümde .
altunizade'ye getirecekleri kargomu, sancaktepe transfer merkezinden bağlarbaşı subesine gönderen, arada en fazla 10 km olmasına rağmen tekrar sancaktepe'ye geri gönderip bir sonraki gün bana ulaştıran, sancaktepe'ye döndüğünü internetten görünce telefona sarılan şahsımın kendi internet sitelerindeki iletişim bölümünden aldığım 3 şubeye ait 5 ayrı telefon numarasından (bazılarını bir kaç kez olmak üzere) aramama rağmen telefonlarını açmayan kargo firması. bunu şikayet olarak bildirince ertesi gün arayıp gerekli ikaz ve çalışmaların yapıldığını belirttiler.

bir daha ki sefere görelim bakalım telefonlar açılacak mı?
yurdun içini gezen kargo.
evet bugün bir yazar arkadaşımız bile yardım ettiyesede kargom gene gelmedi üstüne üstlük bütün gün evde kargoyu beklememe rağmen getirmeyip alıcı yok kategorisine atmışlar tam bir orospu çocuğu firmasın sen yurtiçi kargo yarın gidip kargomu teslim aldıktan sonra savcılıta alacağım soluğumu en taşşaklı davayı açacağım bu göt verenlere.
güleryüzlü hizmet olduğunu idda eden kargo . pek önem taşımaz zannımca .
Kargo ücretleri diğer firmalara göre yüksek. Belki bi tek UPS daha yüksek para charge ediyordur. Ama allahları var çok hızlılar.
şu ülkedeki en aptal kargo şirketi. arkadaş müşteri hizmetlerini arıyorsun kargonun şubede olduğunu söylüyor, tedit için şubeyi arıyorsun telefonu açmıyorlar. gidiyorsun şubeyi aradım sizi neden açmıyorsunuz telefonları diyorsun bugün cumartesi ondan telefonlara bakmıyoruz diye aptal bir cevap geliyor. ardından aceba diyip müşteri hizmetlerini arıyorsun açmaları lazım diye bir cevap alıyorsunuz. çalışanı kaba hizmeti berbat. ya nilüferin göbeğindeki evimi bulamıyor adamlar yok böyle bir olay. her neyse şikayet kaydı bıraktım şube hakkında pek bişey çıkacağını sanmıyorum ama geri döneceğiz dediler olmadı birazda onlara bağırır rahatlarım. bu arada müşteri hizmetlerindeki kıza da fena çemkirdim ama kendisinden de kişisel olarak özür dilemeyide es geçmedim.
gün boyu adresimde bulunmama rağmen "geldik sizi bulamadık 3 gün içinde gelip kargonuzu alın" şeklinde mesaj atıp sinirden zıplama sebep olan yalancı firma.
Kargonun istediğim tarihte ulaşması için ekstra ücret ödediğim halde 2 gün önce teslim edip üstüne de "istediğiniz zamanda kargonuzu ulaştırdık. Söz verdiğimiz gibi" diye bir mesaj atarak beni küfre sevketmiş kargo şirketidir.
şahsımın kendilerine dava açacağı kargo şirketidir.
yurt dışına gönderim yapma ihtimalini kendi elleriyle yok etmiş firma. bir firma olarak insan hiç mi global olmayı, bir gün yurt dışına kargo hizmeti vermeyi hayal etmeyip şirketin ismine yurt içi kargo ismini verir...açıkçası yurt dışına servis verip vermediğini de bilmiyorum ama baştan aşağı saçmalık olduğunu biliyorum.
önemi bile taşımayı beceremez. nefret ettirdiler.
sanıyorum ki sadece ben memnunum bu şirketten. şubeye göre değişiyorsa demek.
Firma olarak tek sempatim canarkadaşım bünyelerinde çalıştığı içindir . Ona sagip oldukları için çok şanslılar.
mevcut kargo şirketleri arasında kanımca en dandiğidir.
amele, eğitimsiz ve saygısız dağıtım ekibine sahip olan hıyar kargo şirketi.
amele! yerine personel demeyi tercih edern firma, kurye ve operetörlere 1 haftalık şube işleyişi ve müşteri karşılama egitimi verilip yapılan sınav sonrası işe alan firmadır.

bölge ve gene müdürülükte çalışan personeller ise 1 aylık b ir egitim sonrası işe başlamaktalar.

her ay egitim toplantıları yapılmaktadır.

personel davranışı ile ilgili şikayetler genel ve bölge müdürlüğüne ulaştıgında kişi hakkında savunma alınmaktdır.
(bkz: ibrahim arıkan)
yoğunluğu nedeniyle bazı şubeleri aksak çalışır ama en iyi kargo firmalarından birisidir.