1. 1.
  bursanın, sınırları içinde şükrü şankaya anadolu lisesini de barındıran, bir köyü..
  1 ... canzone arrabbiata
 2. 2.
  ilk enrty girildikten 4 sene sonra yazıyorum bu yazıyı.

  kısaca neler değişti diyecek olursak, bu süre zarfında nüfus olarak bayağı büyüdü ve artık köy sayılamıyacak duruma gelmiştir. önceleri köy içi dediğimiz yerdeki eski binaların yıkılmasıyla kendisine ait küçük bir meydanıda olmuştur.
  ... abaza mehmed pasa
 3. 3.
  yunuseli de oturuyorsanız ve uludağ üniversitesinde okuyorsanız evinize gitmeniz için b24 ile kısa çaplı bir şehir turu yapmaya hazır olun. b24 ü kullanan şoförler esentepe kavşağından sonra kendilerini kaybederler ve ne kadar ara varsa hepsine girerler.. otobüsten indiğinizde dengenizi kaybetmiş olursunuz, zordur yunuselide oturmak kardeşim.
  1 ... sofrabezi
 4. 4.
  depreme karşı çok dayanıksız bir bölge olduğu söylenebilir gerçi 3 kattan yüksek ev fazla yoktu ama akyıldız olarak geçen yunuselinin dışındaki mahallede son iki senedir yüksek binalar yapılmaya başlandı sözün özü yunuseliden her geçişimizde buralar önceden bataklıktı der büyüklerimiz. aynı şey tokinin konutları içinde geçerliymiş.
  1 ... dursban4
 5. 5.
  Osmangazi belediye başkanının övündüğü yeni yerleşimin bol, toplu taşımanın çok yetersiz olduğu bir mahalle. Otobüslerinde insanlar üstüste binerler, binebilirlerse... O yüzden belediyeler bir yeri geliştirirken ulaşımını göz önünde bulundursun. Terminal otobüsü mahallenin dörtte birine hizmet veriyor mesela. kalanı terminal otobüsüne binmek için başka otobüslere biniyor. Yazık bu insanlara. Çok geliştiniz aferin.bir sabah kalkın yunuselinden otobüse, acemlerden trene binin ne kadar geliştiğiniz orada gizli.
  3 ... usain bolt