bugün

sosyal medyadan kopya alıp millete kakalayan mal.
Türk mizahının yerlerde olduğunu kanıtlar nitelikteki velet.
ülkede skillpointleri hırsızlığa veren kazanıyo beyler. cumhurbaşkanından komedyenine(!) kadar hırsız olan kazanıyo. hayır bir de bu orospu çocuğunun sunumu da eksilerde sıfır bile değil. resmen ilk okulda sunum ezberleyip tahtaya çıkan çocuk gibi ezberlemiş bütün aog şakalarını twitter şakalarını çıkmış iğrenç bir şekilde sunuyo iq seviyesi 3782364 ün üzerinde olan milletimiz 1. yapıyo. bu orospu evladının 1. olmasında emeği geçen herkesin burun deliklerine asitli asitli attırayım. saka maka atalay demirciye zamaninda o kadar sovmustum de yagmurdan kacarken astreoid yagdi tepemize.

edit: yunus karaca entry si girip ak partililerden eksi yemeyi başardım. asıl türkiyenin yeteneği benim amına koyim.
Edit2: buna eksi veren 12 kisi de bu kürtlerden soguma sebebi orospu evladina oy verenler kadar net maldir.
Buna yetenek diyenin zihniyetini mizah anlayışını merak ediyorum.

Çocuk da tam kürt tipi(kürtlerle sorunum yok) var bir yerlerden çalmış ezberlemiş gelmiş.
tanımıyorum... 5 dk öncesine kadar.

google da arattım çıkan videoya baktım bir keko olduğu aşikar. yazık lan birde gülüyorlar.
amina kodugumun komik olmayan cocugu.
ülkemizdeki beyinsizliğin, zeka düşüklüğünün geldiği noktayı en net gösteren insanlardan biri olmuştur kendisi. bu yüzden teşekkür etmek lazım.

bu bebeye, hatta bu kekoya laf etmek yanlış. buna katıla katıla gülen jüri denen yüksek zeka topluluğuna saklamak lazım en güzel küfürlerimizi.

anlamadım bu acun'un olayı nedir ? resmen kendi komedyenini yaratmaya çalışıyor herif başka bir şey değil. atalay demirci olsun, bu bebe olsun. kendi bile zorlanarak gülüyor lan görmüyor muyuz. hele özgü namal, kendisini severdim ama o kadının bu esprilere verdiği gerçek tepki buysa ciddi bir zeka sorunu var demektir.

yazık lan. valla gün geçtikçe kesiyorum umudumu bu ülkeden. sırf bu olay değil, mesela böyle bir rezaletten sonra bu yarışmanın bir dahaki sene kimse tarafından izlenmemesi lazım. ama bakın göreceksiniz yine izlenecek, belki de ben yine birinci olan kişiyi sağdan soldan duyup, youtube'da ne sikimmiş diye baktıktan sonra buraya öfke dolu başka bir entry gireceğim. yazık lan.
kürd oldugu için birinci olabilmiş yeteneksiz ezberci veled.

hayatımdan birkaç dakika feda ederek izletisini izledim. lanet olsun.

geçen sene de büyük yetenek diye arkadaşlar izletmişti kürd bir veled yine türkü söylemeye çalışıyor, sesini siktigim.

acunun kürd sevdasi aşikar.
her lafa abi abi diye girmesi yok mu sinirden kendimi siktim .neyse sakinim.
Bu çocuğun espri çaldığını bu juriler nasıl görmezden geliyor anlamıyorum hadi çaldı tamam ona lafım yok ama yakısmıyor adamın ağzına biyerden arakladığı kendi düşünmediği belli ezbere okuyor bu yarısmayı cok izlemem ama şu ışıldaklı adamlar kazanmalıydı emeği geçen herkesin amk.
Merak ediyorum hadi Acun un espri anlayışı yok" uç erkeğe bi erkek duşuyo acun abi hehe " şakasina gülüyor da , murat ve eser az çok komik adamlardi AMK bu şakaların esprilerin hiçbirini mi twitterdan sağdan soldan arkadaş çevrenden duymadın aq, çocuk sırayla beğeni sırasına göre okudu gitti , Konuşabilse içim yanmayacak.

Beyaz gömleğin altına giydiğin atleti sikeyim sen burayı eninde sonunda okursun çocuk.
Rap sevmeyenleri anlarımda bu salak çocuğa oy vermek nedir 14 yaşında bir de.
yetenek sizsiniz birincisi.

yetenek sizsiniz jurileri bu esprileri hiç duymamış. (ki buna çok az ihtimal veriyorum) böyle ise eğer bu çocuğun bu esprileri kimden çaldığı belli , bu mizahın asıl sahipleri bir şekilde acuna ulaşmalı ya da çeşitli yollar ile seslerini duyurmalıdır. düşünsene çocuk senin hayal gücünle 500 bin lira kazanıyor. gerçekten ben oturduğum yerde sinirlendim.

ancak acun bu çocuğu kendi pohpohlayarak ve pohpohlatarak kasti bir şekilde birinci yaptı ise o zaman elden bir şey gelmez. hadi bu jurileri geçtim , duymamışlardır. ama bu bizim millette mi mal amk? bu modası yıllar önce geçmiş , hepsi incicilerin ağzından çıkmış olan esprileri hiç mi duymadınız da bu kekoyu birinci yapacak kadar oy attınız.

yazık.
Acun abi imanım gevredi bi su alabilir miyim?

O sirada Salon , juri , kameramanlar, kameralar , alp , sahne , perde , koltuklar ve her şey:
ahahahahahaha hahaha imanım gevredi diyo ahahahahahaha . yunus i love you. anam babam sana feda olsun ya yunus . ahahahahahaha imanım diyo gevredi diyo ahahahahahaha.

Sinirden sikicem kendimi.
Hhaha ulan 1. bu çocuk olmuş yeni öğrendim dedirtendir. Taa senenin başında çay içiyorum ilk gösterisinde çocuk başladı konuşmaya yaa nasıl utandım çocuk konuşunca odadan çıktım. Cidden utandım üzüldüm çocuk için. Şimdi bu çocuğun 500 bin tl'si mi var yani?
(bkz: yeteneksizsiniz türkiye)
Yaklaşık 4 ay radyoda sunuculuk yaptım yeri geldi kendi 15 dakikalık senaryomu yazıp okudum, Yeri geldi saçma sapan espriler yaptım, Yeri geldi kıvrak zekamı kullandım ve dinleyicileri kahkahaya boğdum. Ama hiçbir zaman incicilerin troll esprilerini çalmadımda, desteklemedimde. Ama şu anda incicilerin sonuna kadar arkasındayım. Verin bu piçi mahkemeye. Aldiği para haram bunun amk. Bende komedyen olmak istiyorum ozaman bende inci sayfalarında takılam.
bu çocuğu gördükten sonra komedyen olmaya karar verdim. eksiğim yok, fazlam var. çocukta diksiyon yok, espriler çalıntı. biraz stand-up çalışsam cem yılmaz'la yarışır duruma gelirim. *

ha bu arada çocuğu bu kadar sallamanın anlamı yok. acun'un yeni bir projesi değilse buna oy veren gerilere sallayın.
1 ay sonra unutulur. Ben unuttum bile. Sefa Doğanay vardı ne oldu.
yakında filmi, dizisi, tiyatrosu.. her boku çıkacak olan sanatçı!
dava acilsin bu hevale. ulan sosyal medyadaki esprileri çalarak 500 bin tl kazandı ya.

ben bu milletin kafatasını sikeyim.
Güzel ülkemin nasıl zik kafalı bir ülkeye dönüştüğünü görüyorum.
ulan o kadar yetenekli insan varken bu sağdan,soldan,internetten çaldığı esprilerle orda konuşmaya çalışan bu kekoyu 1. Yaptılar.

anladım arkadaş önce turabi,sonra bu internet hırsızı keko.

ya halkımız zik kafalı yada oylama falan yalan acun kafasına göre 1. Seçiyor..
Stüdyodaki izleyicilerin biraz daha kaliteli olması gerekir diye düşünülmesine sebep olan yarışmacı.
yeni türkiyemizin yetenek şampiyonu.

çok güzel kürt taklidi yapıyor diye oy attım bu çocuğa, taklit değil espri yapıyormuş.
bu memlekette zaten ya suriyeli olacaksın ya da kürt. türk isen hiçbir sike yaramazsın. evet evet türkiye bu ülkenin adı.