bugün

ingiltere nin kuklası.

TSK 1000 kişilik ordu ile alır orayı gibi.

Belki.
görsel
2023 de bütün adalar türklerin olmalı.
Gitmek istediğim ülke.
Yanlış genellemelerle, bütün halkının türkiye’ ye düşman olduğu kanısından vazgeçilmesi gereken ülke. Kökleri anadolu’ ya dayanan ve oturup sohbet edebileceğiniz çok güzel insanları da var. Kadınları da izmir kadınları gibi güzeldir üstelik.
Avrupa Birliğinin en geri kalmış ülkesidir
Avrupa Birliği olmasa bizden daha kötü bir durumda olurlardı.
Kökleri Anadolu ya dayaniyo, benim dedemin dedesi mesela Yunanistan dan anadilu ya göşmüş. Kadınları da izmir kadınları gibi, eee ne de olsa Akdeniz ülkesi aksi eşyanın tabiyatina aykırı. Biz izmirli ve Yunanlı kadınlarda güzellik genital yane. Soylu istifa***???
Dünya bunlara güzeldir.
Atina'da Yunanistan Cumhurbaşkanı Katerina Sakelaropulu ile bir araya gelen Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 'Yüksek Düzeyli Stratejik Konsey toplantımızın Türkiye ve Yunanistan arasında yeni bir dönemin güçlenerek devamına vesile olacağına inanıyorum' dedi. Başkan Erdoğan, Yunanistan Cumhurbaşkanı Katerina Sakelaropulu ile görüşmesinin ardından Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis ile bir araya geldi.
(bkz:https://www.sabah.com.tr/...07/baskan-erdogan-atinada
Halihazırda türkiyeden daha müferreh ve daha iyi durumda bir ülkedir.
Yunanistan, komşumuzdur, Avrupa birliği ülkesi ve Nato ülkesidir. Tüm adaları da Avrupa Birliği toprağıdır. Schengen vizesi gerektirir. Türkiyede hiç yunan kalmamıştır ama Yunanistanda altı yüz bin kadar Türk asıllı yunan vatandaşı vardır. Yemek ve şarkılarımız, bazı gelenekler birbirine benzer neredeyse bin yıllık birliktelik var, insanlarımız da benzerdir, ama benzerlik o kadar, din değişik, dil değişik, kafalar düşünce yapısı değişiktir. Herhalde yarısı türkçe bilir, çok türk tv dizisi izlerler. iyi ki nüfusu on bir milyoncuktur, adaları ve denizi bozulmadan kalabilmiştir. iyi ki öyledir, bırakın öyle kalsın, hiç olmazsa ben ölene kadar cennet bozulmasın.
Eger türkiyede yunan kalmadıysa chpye kim oy veriyor? Ermenilermi yoksa yoksa irlandalılarmı?
günlük üretimine göre 2 yıllık petrolü olan ülke.
yıllık üretimine göre 200 yıllık doğalgazı olan ülke.
eşcinsel evliliklere ve eşcinsel çiftlerin birlikte çocuk edinmesine imkan tanıyan yasa tasarısı onaylandı.
Aristoteles’ in doğduğu köyden geriye sahil kıyısındaki yıkıntıların kalıp korunduğu komşu ülke.