bugün

sürpriz yapan, mutlu eden yazardır.

"yumuşak kalpli g"dir kendileri..
bir edebiyat dergisi.
(#12721432)

sesli güldüm ...
gay olduğunu düşündüğüm yazar.
gay mıymış gay mıymış diye merak ettiğim yazar *
gay olmasa bile sinirli olan yazar. sinirli midir ? sinirlidir.
bu sevimli nickin altında öyle tahmin ediyorum sevimli bir insan yavrusu bulunmakta. nickini her gördüğümde yuzumu bir gulumseme kaplıyor.*
tembel teyzelere bile iyi kalpli davranan yazardır.
bu sözlüğe kara bir ev resmi yükleyen yazar.
kendisini 75 yılından beri tanırım.
3 boyutlu gözlükleriyle havuza girip arko nemlendirici ile güneşlenip yağmur banyosuna pekine gider.
tekin ördeği yeyip zaman zaman 100 kasa hesabını bonu borç yazıp karşı tarafı alacaklandırıp şalterleri indirebiliyor.
aslen brezilyanın sn leponiokyo köyünde yaşıyor ve en çok sevdiği şarkı da le tango el samba dur.

ayrıca tavizlerinden ödünlerini hiç bir şekilde taviz etmez.
mübarek bir yazar kardeşimiz. pilavlı sohbetlerin gözü yaşlı müdavimi. allah razı olsun , tam bir şakirddir kendileri. maklubeyi avuç avuç yiyenlerdendir ayrıca. öyle sevmekte.
kendisini çok beğeniyorum. ana babasından istemeye giderken renkli makaronlardan bir paket yaptıracağım. çikolata niyetine.

da renk kompozisyonuna tam karar veremedim. neticede fotoğraftan anlayan insan... dikkatli olmak lazım. sarının yanına pembeyi mi koysak yoksa... yeşil mi.. belki biraz turkuaz..

ya da bırak tamam bi kutu güllü lokum alır giderim. pembenin üstüne badem kahverengisi. en temizi.
yumuşak g'ye takıntım var taaa ikinci sınıftan beri.

öğretmenimiz ikinci sınıftayken bizlere alfabeyi saydırıyordu. sıradan başladı, tabii ben en arka sıranın bir önündeyim, boyum malum. neyse herkes sayıyor aynı şekilde;

a
b
c
ç
d
e
f
g
yumuşak g
ı
i
j
k
l
m
n
o
ö
p
r
s
ş
t
u
ü
v
y
z

sonra sıra bana geldi, ben de saydım ama tek bir farkla, yumuşak g demedim ona bildiğiniz gırtlaktan "ğ" dedim. öğretmen gayet sakinken birden yüzü değişti. anasına sövmüşüm gibi baktı bana ve;

-yumuşak g'yi söylemeyi unuttun iremga dedi.
+ hayır örtmenim unutmadım "ğ" dedim ya. dedim ben de
- neden? dedi ayağa kalktıktan sonra
+"ğ"ye haksızlık edildiğini düşünüyorum örtmenim, bence herhangi bir sorunu yokken ona yumuşak dememeliyiz. hatta sorunu olsa da bunu yapmamız ayıp olur. hem siz "ağaç" kelimesini okurken, "ayumuşakgaç" diye mi okuyorsunuz? dedim.

hoca dumur oldu, ben de o yaşta manyak mıyım neyim. bu arada yazarmış kendisi, selam ediyorum.
her zaman derim kafam her daim güzeldir-ama bunun dışında şarap severim!!
-şarap gibi olmak lazımdır her daimdir!!!
vasat bir edebiyat dergisi.

ayrıca bir yazar, dergiyle ilişkisi imkan dahilinde.
kadınlarda bulunan o malum noktanın, yumuşatıcıyla yıkanıp durlanmış hali.
(bkz: #17007203)**
(#16446931)(#17087771)http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/88338/kadinin-biri-ocakta-yemegi-unutmus-subatta-aklina-gelmis
ılık götlü.
kesin ılık götlü.
var bunda bi' şeyler; ateş olmayan yerden duman çıkmazmış.
" g " noktasının pörsümüşüdür.
müzik zevkine güvenin kalite kokuyor efenim . saygılar.
30 saniyede bu kanıya vardım biliyor msunuz ? ama yanılmam .
(#19484523) bu yorumdan sonra nickiyle ilgili aklıma binbir türlü şey gelen yazar.
Tek başına ğ okunmuyor aga.