bugün

kanalımı abone olmayı unutmayın demeyi şiar edinmek.
fazla enerjik ve düzel bir şekilde:
Kanalıma hoşgeldiniz arkadaşlar. izledikten sonra abone olmayı unutmayın. diyebilmek.
bol bol yemek yap koy, ya da çocukların ilgisini çeken şeyler koy sonra abone yap onların algılarını yönet bu kadar kolay.
Bazı cümleleri ezbere ve de güzel bir diksiyonla söylemek gerekir:

- Kanalıma ve mutfağıma hoş geldiniz.

- Herkezeee mehebaaa, bugün tuvaletteyim size nasıl zıçtığımı göstereceğim.

- Para biriktirdik Nusrete gittik, az daha dötü de verecektik vs vs
beyni çıkarmaktır.
youtuber'lık dışında başka bir gelecek imkanı sunmayan bir hayat.

başka bi alanda kariyer yapma, başarı elde şansın varsa, tüm hayat boyu peşinden gelecek rezillikleri yutuba döküzlemek istemeyebilirsin.
Fikir, cep telefonu(ya da kamera özellikli bir cihaz)(çekim yapmayacaksanız kameraya da gerek yok hatta), bilgisayar, internet..
kötü türkçe, ergen ses tonu ve saçma espiri iyi kötü bir de kameranız var ise tamam siz olmuşsunuz.
internet bağlantısı...
aslinda o kadarda kolay oldugunu dusunmuyorum.

cok uzun sure boyunca neredeyse hic seyredeni olmamasina ragmen sabirla duzenli icerik girmek gerekiyor.

Icerik istedigi kadar boktan olsun, cekimi, editlemesi vs ciddi bir zaman.

o yuzden youtuberlarin boktan iceriklerine degil ama azimlerine saygi duyuyorum. Ben olsam 2. haftada birakirim.
Duzeltme:
-----youtuber olmak için gerekmeyenler----
(bkz: beyin)
Öncelikle bir adet youtube hesabı.
Kendini rezil etmeyi sevmek yeterlidir.
Beyin olmaması gerekir.
izleyici. dün o kadar uğraşıp bir video yaptım attım hevesle açıp da bakan olmadı. nasıl olacak bilmiyorum.
Güçlü bir pc,kaliteli kamera ve sohbetinizin iyi olması.
Para ve beyninizin olmamasi. Ve de boş konuşan bir çene lazim.
1. Madde: Düzenli olarak videolar atmalısınız.
2. Madde: Kaliteli ve daha önce yapılmamış editler videolar vs. yapmalısınız.
3. Madde: Videolarınıza etiket ve hashtag eklemelisiniz.
4. Madde: Güzel bir kanal fotoğrafınız ve kapak fotoğrafınız olmalı.
Sizde bana destek olursanız sevinirim.
Neymar | Gangsta's Paradise : https://www.youtube.com/watch?v=kBVfiHPRRQw
Videolarınızı platformlarda paylaşın. Benimde videomu izleyebilirsiniz.
https://youtu.be/kBVfiHPRRQw
devamlılık.
kaliteli içerik.
özgüven.
Beynini aldırmak.
günümüzde youtuber olmak bir filin gaz çıkararak uçması kadar imkansız. içerik tükendi artık herkes birbirinin kopyası olmuş. izlenebilecek nadir kanallar kaldı maalesef onlar da yeni nesil tarafından boomer olarak nitelendiriliyorlar. youtuber oldunuz diyelim para kazanmak mı istiyorsunuz. evet dediğinizi duyar gibiyim gençler. para kazanmanın şartı 1 yıl boyunca 4 bin saat herkese açık izlenme saatiniz olması gerek ve bin aboneye ulaşmanız gerek. evet yani atomu parçalayın daha kolaydır. bırakın bu işleri. gerçekçi olun.
Adanmışlık olsa gerek sanılandan çok daha fazla emek veriyorlar .
youtuber olmak için bir kamera internet diyebilirim. ama ünlü bol takipçi için ya kız ya da soytarı felan olmak gerek.

mesela adam çok güzel bilgi veriyor 500 abonesi var. diğeri kuzene müshil içirdik sıçmama challange yaptık yok tosba koktun mu ? kaydeşim f16 pappap yap getir didileri vay mı nazo gibisi. saçma sapan içerikler milyonlar seyrediliyor.
Lise diploması olanları yapıyorlar diye duydum.