bugün

50 küsür yaşında olmasına ragmen oldukça genç görünen oyuncu ve şarkıcıdır. kendisi insanların aklında çılgın bediş ile yer etmiştir.
bandıra bandıra adlı şarkısının klibindeki karpuz yeme sahnesi unutulmaz olan şarkıcı. o küçük boyutundan beklenmedik şekilde büyük ısırır efendim. yoncimik diyip ardından bu ısırışı görmek çok ironiktir.
(bkz: yoncimik)
link

linkteki tweet'i ile bizi bizden almış, bulutların üzerine çıkarmış şarkıcıdır.
Soy adı sayesinde beni gün geçtikçe küçüldüğüne inandıran sanatçı .
neredeyse 50 yaşında olmasına rağmen hala taş gibi olan hatun. ayrıca da çocukluğumuzun favori şarkılarının sahibi.
artık mature kıvamına gelmesine rağmen hala taş gibi olan. istese şu an nikahı basabileceğim hatun kişisi. çocukken ne dinlerdik be.
bin yıldır tv ye çıkan yaşlı kadın, hiçbir şey yapmadığı halde hala tv de kadın. güzel desen güzel değil şarkıcı desen hiç değil cumhuriyetin ilk yıllarında dansçıymış; bir o var işte.
twitine bandım diye şarkı yapan lüzumsuz şarkıcı kırması.
yılmaz morgül tarzındaki şarkıcı. saçma saçma konuşuyor.
twitter ile ilgili parçasıyla tavan yapan şarkıcı. amacı nedir anlayabilmiş değilim. bu şarkıyla ankaralı turgut tarzı şarkıcılar kategorisindeki sıralamaya 1 (yazıyla bir) numarayla giriş yapmıştır kanımca.
vakti zamanın da çok güzel şarkıların vardı.sırf seni rahat rahat dinlemek için harçlıklarımı biriktirip walkman almıştım.seninle tanıştıktan sonra bir başka sevmiştim seni.ama bakıyorum da bozdun sen de kendini.yazık yazık.
bozmuş kendini, üzüldüm vallahi ne yalan söyleyeyim.
çocukluğumu geçirdiğim çılgın bediş dizisinin unutulmaz başrol oyuncusu efenim. aynı zamanda şarkıcılkta yapıyodu şimdi hatırladım.

hayırda bi insanın sesi hiçmi değişmez arkadaş kendimi bildim bileli bu kadının sesi aynı. biraz önce oktaay diye bağıracak gibi geldi içimden. özlemişim...
kedisinin adı mikmik'miş efendim.

yılların sanatçısıdr.
sağda solda kendisini ciddiye alan tanımları duymaktan şaşkınlık duyduğum ve böylelikle popüler kalite anlayışımız konusunda karamsarlığa düşmeme neden olan şahıstır. hele bizim bir komşu kızı aysel var ki, kendisine türk popunun kilometre taşı demez mi dün gece? bize misafirliğe gelmişlerdi annesiyle. sık sık gelirler , kadının niyeti kızı bana kakalamak aslında ama hiç tipim değil ne yazık ki. üstelik görüldüğü gibi salak da. dün akşam da öyle konuşunca artık dayanamadım, dedim aysel git başımdan allaşkına. sen ya kilometre bilmiyorsun ya da hiç taş görmemişin. ama tabi bu kıza laf anlatmak zordur, demez mi ki "ayyyyyy hiç görmez olur muyum pursewarden abi, taş gibi atilla taş ne güne duruyor", diye. ben o noktada koptum zaten, dedim hay başına kilometre taşı düşsün, ananı da al git burdan. tabi yine banamısın demedi ve başladı şarkı söylemeye: "ballı lokma tatlısııııııııııı hadi canım hayırlısııııııııı". tövbe yerabbi tövbe.
bence son kullanma tarihi geçmiş bayat bir ürün gibi. yenilemez durumda.
tweetine bandım şarkısı olmamış şarkıcı.
okan bayülgen programında aysel gürel için "ölmüşlerle işimiz yok" cümlesi (cümle aşağı yukarı bu) türk televizyon tarihinin en iğrenç anlarından biridir.
ya çıksın özür dilesin ya da gitsin kamboçya'ya göçsün, angelina jolie'nin onu evlat edinmesini beklesin.bu arada da insan içine çıkmasın. gitsin tweetlere bansın, bandıra bandıra; alışıktır kendisi.
edit: sanırım tam cümlesi "ölülerden yaşlılardan bahsetmiyoruz. işi bitmişlerden bahsetmiyoruz"
Çılgın Bediş ile bana hayal kurmayı vazgeçilmez bir alışkanlık haline getimişti.
abone, tatlı kaçık, 8 15 vapuru, yaşasın kötülük gibi şarkılardan sonra tweet ine banan şarkıcı.
yaşlanma belirtileri gösteren kadın. uzaylı değilmiş.
90ların gözdesidir.90lı kızların özellikle...bir klibi vardı takma uzuun ayaklı palyaço gibi bir şey..küçükken ne de çok severdik.
buggs bunny ye benzemektedir kendisi.
bu kadının dizisi vardı galiba bi aralar, oyuncak ayısına sarılıp günlük yazardı.**

edit: varmış öyle bi dizi.
(bkz: çılgın bediş)