bugün

görsel
Hamdolsun yolluyuz, yoldayız ama yolsuzuz, yolsuzuz ama binbir yoldayız. Yol hikayemizdir ve her paragrafımız bir başka yol. Teşekkürler rabb, bizi 6. Günün iş bitiminde yarattığın için. ince işçiliğin bizi memnu edip hoş ediyor. Şükran, sevgili efendimiz şükran.
Yola sokmak lazım Bunları. Yazdıklarını okudukça genç beyinler de sulanıyor ve kayıp gidiyorlar.
Arkadaşlar sizi tanıdılar ben kaçıyorum.
ben değilimdir. yoldan çıkmadım zira bir yolum yok. dümdüz, ucu bucağı görünmeyen bir ovanın ortasında takılıyorum öyle. hayattaki konumum tam olarak şöyle;

görsel
Doğru yoldan çıkıp, sapkınlığa doğru sürüklenen yazarlardır.
Şu mübarek cuma günü silkelenip kendilerine gelmeleri gerekir. Tabi ki bende öz eleştirimi yapacağım.

(bkz: gina carano)
(bkz: true)
(bkz: kilo batra) hiç beklemezdim.
(bkz: manyak olmaya karar verdim)
(bkz: hasiktirlan)
(bkz: yarbay Kemal)
(bkz: excornist)
Bir grup çakışması pardon çalışması yapacak yazarlardır.
Ben yatıyorum herhangi bir yolda değilim teşekkürler endişelenen arkadaşlar için sağlık durumum iyi.
listeden beni çıkarıp uzay muhtari'nı ekler misiniz lütfen? teşekkürler...
Gina carano sen kadın attığında bişey diyoz mu sana ?
yollu bunlar.
Sözlüğün en nefret edilen ve düzenli eksilenen yazarı olarak nickimin bulunması gerektiğini düşündüğüm liste. Neticede kötü bir adamım.
hafifçe sarsarak tekrar yola sokulması gereken yazarlardır.

görsel
(bkz: #46588552)

kimse seni sallamıyor la ebbır, kendi kurduğun dünyanda yaşıyorsun. şu kendi kendine gelin güvey olmaların da olmasa yüzümüz gülmeyecek, sen hiç eksik olma....
Yapmayın arkadaşlar, Böyle edep timsali bir sözlükte yoldan çıkmak gibi bir ihtimal hiç olabilir mi..
Ağzından küfür eksik olmayan, mide bulandırıcı belaltı esprileriyle tanıdığımız yazarlardır.

(bkz: Onlar kendilerini biliyorlar) diyeceğim ama bilseler böyle yapmazlardı muhakkak. Allah akıl fikir versin, ne diyelim..
O kadar umrumda değillerki!
bu da rahibe kesildi başımıza.
(bkz: o kendini biliyor)