bugün

sanırım silinmiş bir dişi 3. nesil.
üçüncü nesil silik.
Bayramını en içten dileklerimle kutladığım; kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu günler dilediğim uludağ sözlük yazarı.
Sözlükte yazılarını okuduğum istisnasız en iyi, en ağır, en nazik, tüm müspet sıfatların "en"lerine layık yazar.
kendisine teşekkürlerimi borç bildiğim yazardır. yaptığı uyarı için teşekkürler, muhabbetimiz için teşekkürler.
not: ne lan bu samimiyet?
eğer torchwood seviyorsa doctor who yu da seviyordur diye düşündüğüm yazar. hoşgelmiş.
bir çok konuda aynı görüşte olduğumuzu hissettiğim tatlı insan.
umursamazdır. her olaya bayan gözüyle bakmamalıdır. *
terminilojisi 200 kelime kitap bilgisi de twilight dan öteye gidemeyenlerin çemkirmelerine maruz kalan sağlam olduğu her halinden belli yazardır.
*
--spoiler--
kitap okuma konusunda ise biraz tuhaftır, eğer evinde ki bu lanet olası kitap yığınının içinde birini seçmeyi başarabilirse tekrar aynı kitabı okumayı başaracaktır,
--spoiler--

çok kitap okuyorum diyen yazar. ben demiyorum kendisi diyor. ne okuyorsun twilight filan mı ?
erkekler hakkında yanlış bilgilere sahip olan yazar. eleştiriye de pek açık değil yazık. biraz kitap okuması lazım.
ilgili, bilgili ve severus snape sever yazar. *
gitmesi değil asıl kalması gereken yazardır.bir iki yazar üzerine geldiği için yazdıklarından sözlük ahalisini mahrum bırakmamasını diliyoruz.
gitmek yerine paylaşmayı seçmesi gereken yazardır. tabi ki doğru varsayımlarla.
insanların nickaltında tartışma yaratıp, birkaç kişi ile beraber karalama politikasına girip, herkesin giri yazarken nickine göre giriler yazması gerektiği anlayışında benim geyik yapamamam gerektiğini düşünen yazar.

madem öyle ben geyik yapamam, fidelcastro nickli biri sadece devrim yazıları yazmalıdır, kendisi de ynglan ynglan yazılar yazmalıdır.

edit: üzülmek falan hikaye hocam. tanımam etmem seni. siz nasıl ki söylüyorsunuz benim nasıl giriler yazmam gerektiğini, ve nickaltımda hakaret ediyorsunuz lise abazanı tarzı söylemlerle, o zaman hassas adamı oynamayacaksınız.

taratırsın girilerimi, laf konuşacaksan saçma düşüncelerimi bulup da konuş. aymazlığımı bulup öyle konuş. tabi bulabilirsen. adam karalamak kolay. insanlara bok atmak kolay.
gayet yerinde bi eleştiri yapmış olan yazardır.burada herkes nick inin ağırlığını taşıyacak diye bir durum tabii ki söz konusu olamaz.ancak sol frame de görüp midemizin bulanma noktasına geldiği başlıkları görünce yerinde bir tespit yapmıştır.
herkesin aldığı nicke göre giriler yazması gerektiğini düşünen enteresan yazar. ona göre benim geyik yapmam imkansız. çünkü nickim fidelcastro. sürekli devrim yapmalıyım ona göre. veya ufo gören masum köylü nickli biri hep o mülayim surat ifadesini korumak zorunda ona göre. acaba diyorum bu varsayım altında kendisi nasıl yazılar yazmak zorunda. zira nickinin kekeme olmuş birinin sayıklaması gibi bir yazılışı var...

tanımam etmem. iyi biridir veya kötüdür beni ilgilendirmez. lakin düşünürken daha dikkatli olması gerektiğini düşünüyorum. varsayımsal hataları var.

(bkz: bir soluklan yiğidim)
sohbet etme imkanı bulduğum , kültürlü ve kaliteli yazar .şu sıralar sözlüğe çok fazla uğramıyor sanırım .
ortaçağ sempatizanı hoşsohbet yazar. bir gün birlikte frp oynamak, orta dünya'nın adı henüz bilinmeyen ovalarında hobbitlerle dans edip eski elf şarkıları söylemek nasip olur umarım.
(#3765200) nolu entrysi ile kasiyer olduğunu düşündüren yazar.
cips yerken entry okuyup oylama yapan yazar. az kalsın cipsler boğazında kalacaktı. isviçre gol attıkça kederlenip bira açan yazar kişisi. beğenerek izlemekteyiz kendisini.
çok iyi yazan "yazar". okumaktan şeref duydum...
ne yapsaniz delirmez denilebilecek 3. nesil yazar.
doğum gününü unuttuğum için özür dilediğim yazar. nice nice niceeee mutluuuu yıllar diliyorum. "yaz da bitiyor anasını satayım zirvesi" için yaptığı yardımlar, unutulur gibi değildir. onsuz zirveler bana haramdır.
hoşgelmiş yazar.