bugün

temel girdi çıktı denklemi ;
yiyip yiyip , işte bunlar girdi.
bağırsak hareketleri düzenli , işte bunlar çıktı.
dengelersen kilo almazsın.
görsel
mümkün değil . ne demişler ; ağızda bir lokma kalçada / göbekte ömür boyu demektir.
Lisede arkadaşlarım kuzenlerim boyleydi cayır cayır yemek yerdi. Sandim ki ben de öyleyim.
Değilmişim:(

Buraya yüz milyon baloncuk uzgun surat gelecek
hayattaki en adaletsiz bulduğum şeylerden biri bu. bi insan yiyorum yiyorum kilo alamıyorum diyince onla daha da konusasim gelmiyor. böyle de ayrımcı bir insanım. cekemiyorum yav.
Hep imrenmişimdir. Nasıl bir metabolizmaya sahipse eriyip gidiyor her şey bizde su içsek yarıyor.
Yemeği çok çiğnemek le alakalı bir durumda olabilir.
görsel
Yemek yemeyi seven biri icin bulunmaz nimettirml ama sevmeyen biri icin belki bir kusur.
(bkz: sen allah ın bir lütfusun)
O bünye benim olmalıydı ki bak nasıl hakkını veriyordum. Kiloyu korumak için gram gram yemek de benim şu hayattaki sınavlarımdan biri.
yemeği sınırsız yiyip asla kilo almayan fit olan benim işte.
Şahsımda olan durum. Gece yatmadan önce bütün ekmek tost da gömsem almam, üzerine ertesi gün kilo veririm.

Şüphesiz şişkoları kudurtur.
hayatta ki tüm sansimi kullanıp bitirdim sanırım. Tek şansım bu

görsel
Misal ben.

Yok bir türlü alamıyorum.

Nazar değmesin. Malum ...
metabolizmanın hızlı çalıştığını gösteren durum. evet.
ben de böyleyim af edersiniz öküz gibi yerim ama kilomda değişim olmaz hep stabil metabolizmam hızlı demek ki.
Bazen can sıkan şeydir.

Etrafımda benim kadar çok yemek yiyen neredeyse Kimse yok. Her gün 3 kutu ton balığı başta olmak üzere 6'ya yakın öğün yapıyorum. Ama kilo alamıyorum, sanırım besmele çekmediğim için. Evet.
Benimdir.

Bebe püskevitiyle kilo almaya çalışıyorum.
EN iFRiT OLDUGUM ŞEYDiR..NE DEMEK KARDEŞiM YiYiP YiYiP KiLO ALMIYORUM...YEMiYORSUNDUR..BEN YEMEĞi DÜŞÜNSEM KiLO ALIYORUM...:(
ben ne kadar yersem yiyim alamıyorum yarım saat sürmeden sindiriyorum.
Ben yemiyorum kilo da almıyorum spor falan yapmam amk.
Bu benim. Ne kadar yersem yiyeyim hicbir zaman kilo almıyorum. Hatta hızlı da yiyorum yemekleri. Kaldım 75 kilo 188.
Var amk böyle bir şey benim arkadaş çocuk full dışarıdan patso pizza yiyor sabah aksam pc başında oyun oynuyor dışarı çıktığımız hatvan gibi burgerleri yiyor ama incecik ben buzdolabının önünden geçsem yemek sepetine tık yapsam 1 2 kilo alıyorum.
yrramı yesin.