1. 1.
  nefret ettiğim insan modeli yeteneği. su içsem yarıyor ayaklarında değilim ama kardeşim yemek yemeği seviyorum. sırf bu sevginin uğruna kilo almamam lazım çünkü o kadar seviyorum. ama olmuyor, olmuyor. yedikten sonra rejim yapmak zorunda olmaktan değil yemek yerken yaşadığım aşkın kıymetinin bilinmemesine sitemim. deli gibi yiyip kilo almayan bir çok insan benim gibi aşkla yemiyor o yemeği. yemiş olmak için yiyor değilim yani arkadaşım yemek yemeği seviyorum ben. diğerleri kilo alsın, ben değil
  29 -6 ... dexterrmorgann
 2. 2.
  allah kahretmesin onları.
  5 -1 ... kurulanan fok
 3. 3.
  metabolizması normal insana göre daha hızlıdır. hiç iyi bişey değildir efendim bu. su içsen zayıflarsın. bunun neresi iyidir allasen sözlük? geceleri tıka basa yemek yersin kilo almak için. vitaminler bile etki etmez çünkü bünye hızlıdır. normal olup az yemek en güzelidir.
  3 -4 ... oduncugomlek
 4. 4.
  hastalık olmadığı sürece her insanın hayalidir.
  4 ... myosotis
 5. 5.
  halk arasında böyle bir sohbet açıldığında genelde "metabolizman hızlı çalışıyor" diye bir söylemin geçtiği konu.
  1 ... satori
 6. 6.
  ilerleyen yaşlarda bu büyük güç gidecektir.
  2 ... the answer
 7. 7.
  kızlar için çok sinir bozucu bir durumdur.başka bir kız arkadaşı bu sözü söylediği anda kızımız direkt kendisini savunmaya geçirir.
  2 ... smysays
 8. 8.
  aynı dertten müzdarip kişiyim. insan gibi yemeyip kilo alamayan , acaba içimde kurt mu var düşüncelerine sürükleyen problem.
  ... heroin
 9. 9.
  kabızlık nedir bikmeyen insandır, mütemadiyen sıçar.
  4 ... dont boredom
 10. 10.
  bunu yapabilen insanları öldürmek istemek.
  -1 ... karpuzusev