hoş gelmiş çıtır yazar, inşallah kızdır.
özel mesaj marifeti ile musallat olmuş yeni bi liseli daha. arkadaş hep beni mi buluyor bunlar. evet.
hoşgelmiş yazardır kendileri.
adı baran olması muhtemel yazar.
hesabı alırken neyin kafasında olduğunu merak ettiğim yazar.
aklına nick gelmediğinden dolayı böyle bir nick almış, aklına yatan bir nick bulunca da nickini değiştirecek yazar.

Edit: kaç tane a harfi olduğunu unutmamak amacıyla sonuna 14 yazmıştır.
14 adet a harfi koymuştur. umarım yaşını belirtmiyordur.

aklına nickte gelmemiş. beni şüphelendirdi.
eskilerden yazar. böyle ne bileyim osmanlı ile ilgili antik mısır ile ilgili yazar. ha eski yazar mıdır? cık, ıı, yooo.
klavye terk yazar.
okurken belli ki sözlük'ü benimsemiş, kabullenmiş, kırk yıllık yazarı gibi bellemiş. hey dostum hoş geldin, lakin daha çok yardıracan, geç klavyenin başınada işe koyul. uykudanda uyan bi an evvel daha dün çaylaktın.
nickini değiştirmiş yazar. Sonunda.
(bkz: yeşil başlı gövel ördek)
türk halk müziğinden nefret etmeme rağmen bu türküyü çok severim, nickiyle tam 12 den vurmuştur bence.
nick süper olmuş türk halk müziğine aşık olan birisi olarak söylüyorum.
(bkz: #16037503)

türkçesi oldukça sağlam olan yazar.
1.50 boyunda bir kız tarafından bafilenmiş olma ihtimali yüksek genç adam. kızlara atar yaparak colll adam olduğunu sanan muhtemelen yaşı 20 sınırlarında genç bir arkadaşımız. kızmanın ona! ona kızmayacaksınız kendinize kızın!
özel mesaj yoluyla "beyefendi" gibi bir tabir kullanmışım, erkek değil kadın olduğunu söylemiş. şimdilerdeyse bir erkek öznesini kullanarak yazıyor entrylerini. kestiremedim bir türlü, beni aydınlatmalı bu konuda.
biraz daha konuşursak üniverstede izmirin yolunu tutmamı sağlayacak yazar.
(bkz: kız değil kadın)

edit: beni yanlış anlamış yazar.
ben bu bakınızı üstteki entry e tepki olarak girdim.
bekaret anlamında kullanan erkek egemen zihniyete tepki olarak.
içinde fırtınalar kopan yazar.
belli etmemeyi bir ölçüde başarıyor ama bir ölçüde.
sağlam yazıyor ayrıca. takipteyim bundan sonra.
sevgilerimle.
(#16343420) noktayı koymuş yazar. ellerine sağlık.
bi derece geçerli fikirlere sahip arkadaşımız, erkelerin önyargılarına çatarken, mensubu olduğu dine karşı çok büyük ölçüde önyargıları vardır, kırmalıdır, bir de eğitim sisteminden haberi yoktur, biraz bişey biliyor ama bunları da ben biliyorum edasıyla yapmasından dolayı da kaybeden kişidir, ayrıca popüler kültürü tanımlaması da tam bir faciadır, kendine göre anlatmış diyelim, neyse her zaman söylüyorum kızların genel kültürü ve araştırmacı ruhları erkeklerden her zaman geride kalacak galiba, özellikle siyasette ve tarihte sınıfta kalırsınız, en azından sohbeti güzel buradan kazanıyor.
nicki gülümsetmiştir.
yesil basli gövel mask ın panpası.
(#16331513) duygularıma tercüman olmuştur. klavyesine sağlık.
--spoiler--

selam merve hanım.

--spoiler--