bugün

Hahi der ya:senden uzakta hep birşeyler eksik işte orda eksikliği farkedersiniz. Yanınızda olmasını bu kadar isterken o, sizden uzaktadır. Kimi zaman ağlamak istersiniz, yapamazsınız. Onu özlerken ağlayamazsınız. Çünkü o; sizin umut kaynağınızdır.
yasaklanması gereken şarkı.
niye hala çalındığını anlamıyorum; öldürüyor işte, dayanamıyorum...
5 yıldır hala mı acıtır bir şarkı!
gereksiz birine attığım güzel bi mesajın ana teması olan şarkı.
öyle bir şarkıdır ki hiç eskimez hiç alışılmaz. Nerde ne zaman duyulursa duyulsun insanı hüzün kaplar.
ne zaman dinlense of of dedirten muhteşem bir şarkı. Sevmenin en güzel tarifi . Senden uzakta hep bir şeyler eksik ...
çok iddialı sözdür. hakikaten çok iddalıdır. ''razıyım yapayalnız tükensin yıllarım'' diyorsun. oha. çüş. aşk bu mu ya?
buymuş demek.
vay aq.
"yerine sevemezsen, yeni yer bulur da seversin" diyeceğim sözdür. ne yapalım, çıkıp gittiyse kişi hayattan, kimse kendini mahvedip, kalbine kilit vurmamalı.. her zaman ikinci şansı olmalı yüreğin, olmadı üç, olmadı dört... doğru insan bulununcaya kadar pes edilmemeli. gidenin yeri dolmuyor belki ama kalp donuyor, yürek hissizleşiyor. kesilen parmak gibi, bir süre acıyor ama sonra hiç olmamış gibi insan hayatına devam ediyor.
an itibariyle tam'da ayrılığın üstüne gelen şarkı olmak üzere , hıçkıra hıçkıra ağlamama sebep olmuştur.
yılların eskitemediği şarkılardandır.
türk pop müziğinin klasikleri arasına girmiş şarkıdır.
olmuyor, denedim, yinede yerine sevemedim herşeyim.
türk popun da zaafım olan 2 isminden birinin* hiç eskimeyen parçası.
yıllar geçse de duyulduğunda eşlik edilen bir gökhan kırdar şarkısı.
gökhan kırdar abimizin unutulmaz şarkısı. nedense çocukluk günlerimizi getirir aklımıza. ah 90'lar ah.
gerçekten sevdiğiniz birinden istemeden ayrıldaysanız dinlememeniz gereken şarkı.
adamı içki komasına sokar.
gökhan kırdar ın unutulmaz şarkısı. 25 - 35 yaş aralığındaki herkesin bu şarkıyla mutlaka bir anısı vardır.
bir şarkıdır. şu an bana hayatımın en anlamlı şarkısı gibi geliyor.
bunun bile bi yerinde "olmuyor denedim yine de yerine sevemedim" der. insan işte deniyor demek ki illa en azından.
bi de denemeyi bile düşünmeyecekler var. onlar için;
"razıyım yapayalnız tükensin yıllarım"
gece gece çok iyi gelen şarkı. neye iyi geliyosa.
gökhan kırdar'ın gökhan kırdar olduğu zamanlardan kalma bi parça. çok güzeldir. ya da o zaman ilkgençliğini yaşayan bizler için güzeldi. 1994'ü anlamlı kılanlardan biri.
eski sevgiliyi unutamama nedenlerinden birisi.
GOKHAN KIRDARIN USTUNE SARKI YAPAMADIGI ESER.
ilginç bir klibe sahip olan mükemmel ötesi bir şarkı.
şöyle ki, gökhan kırdar bu klipte michael jackson'a benzer. ayrıca, her ne kadar çoğu kişi bilmese de, demet evgar da bu klipte yer alır.
yabancı damat'la tanıdık kendilerini. pek severiz.
yıllar geçse de hala zevkle dinlediğim gökhan kırdar şarkısıdır.
güncel Önemli Başlıklar