bir zamanlar katliam yapan işid için, bir avuç genç şaka yapmışlardır diyen kagguk efendiyi kızdırmışlarmı? katliamın adı tarafı olmaz.
aklıma işid'in suriye'deki sivil katliamı sonrası taksim'de lokma dağıtan müslümanları getirmiş mevzudur.
Gerginlikten şiddetten insanları ötekilestirmekten nemalanan ve bundan zevk alanlar hayvandan aşağıdırlar. Onlar kendini bilir.
Inşallah soyları tukenir.
Onun ben ifade özgürlüğünü sikerim.
ayasofyada gıyabi cenaze namazı kılınsın.

kafayı yerler, çıldırırlar... bu yapılmalı artık.
Gerizekalı ve şerefsizlerdir. Orada Müslümanlardan ziyade Türklere saldırı olmuştur. Kızım sana diyorum gelinim sen anla misali bir provakasyon yapıldı. Ulan mallar, adamlar Türk düşmanı sen de Türkiyedesin. Senide hedef aldılar. Gelmiş burada ne diyor. Bunu diyen milli birlik ve kardeşliğe de saldırmıştır ama o primat beyinli moron bunu bilmiyor işte.
piç tabiri biraz hafif kalmış..
görsel
adamin biri yazmis ekside "keske turkiyedeki camileride cuma namazinda tarasalardi" diye.

bunu yazan hic bir yasal ceza haketmiyor mu? meydanlarda bomba patlatip onlarca kisiyi öldüren katillerden ne farki var bunun?
Hayatın gerçeklerinden bir haber insanlardır bunlar. Sadece muhalefet olma meraklısı insanlardır. Bu tip durumlarda genele ters giderek dikkat çekmeye çalışırlar.
Fırsatını bulsa Batı, müslümanları ve bilhassa türkleri bir kaşık suda boğar. içimizdeki beyinsiz fırıldakların yüzlerine gülüp kendi saflarına çekmeye çalıştıkları ise artık sır değil. ister satın aldıkları yada parayla kiraladıkları teröristlerin eliyle islamı türkleri ve müslümanları barbar ilan etsinler, ister alenen hristiyan ve yahudileri toparlayıp birleştirip üzerimize salsınlar, hiç farketmez. Özünde küfür tek millettir. imana karşı küfrün savaşı, hz ademle başladı. Kıyamete kadar da sürecek. Bunlar Hiçbir zaman vazgeçmezler. Ellerindeki Demokrasi ve insan hakları ise yalandır, palavradır.
görsel
Kendilerine bu fotoğrafı armağan etmek istediğim piçlerdir.

Islam a inanmıyorum, herhangi bir dini inancım da yok. Ama dişe diş kana kan inancımdan hayatım boyunca vazgeçmedim. Işid gibi bir silahlı terör örgütünü asla desteklemedim ama 11 eylülden sonra dünyanın islami terör örgütlerinin kafalarının nasıl çalıştığını anlamaları gerekiyordu.

Sanırım ışid bu unutulan şeyi tüm dünya ya hatırlatacak.

IŞiD in katlettiği insanlar karşı dinden, ve savaştığı müslümanlardı. Bunu inandıkları kitap sayesinde kendilerine hak buluyorlardı.

Ama yeni Zelanda daki olayın herhangi bir dinden ziyade silahın üzerinde yazılanlara göre kişisel bir kin ve nefret duyuluyor.

Bu kişisel kin ve nefret kişiye bağlıdır, ama sen camiye gidip 50 kişiyi öldürüp, 50 kişiyi de yaralardan ışid, el kaide gibi islami terör örgütlerini karşına alırsın. Ve bu örgütlerin kini asla bitmez.

Charlie hebdo yu ne çabuk unuttular da siz cami tarıyorsunız?
Unutulmasın ki Aynı suudi veliaht prensler cemal kaşıkçıyı (ailesi kayseriden göçen bir türk) da boğarak katletmişlerdi. Dünyanın neresinde ve kim tarafından yapılırsa yapılsın terör şerefsiz kalleş lanetlik pis bir iştir. Teröristin dini dili ırkı ve milliyeti olamaz.
görsel
Her iki tarafta birbirinden farkız ve barbar ha islam emperyalizmi, ha hristiyan emperyalizmi islami terör veyahut hristiyan terörü her iki tarafta birbirini bir kaşık suda boğacak güc olsa yazık.
Piç tabirinin hafif kalacağı söylem. Hiç bir dine inanmayan biri olarak böyle bir vahşete karşı tepkisiz kalmanın bile aşağılık bir durum olduğunu söyleyebilirim. Din ırk millet ayırımı var oldukça böyle olaylar olacak maalesef çünkü insanlığın önündeki en büyük engeller bunlar. Bir de bunları hep değer olarak bizlere belletirler.
o saldırıyı gerçekleştiren insandan ne farkı kaldı?