bugün

fetö'nün siyasi ayağını tek tek gözler önüne seren ilker başbuğ açıklamaları sonrası çılgına dönen yeni akit'in yaptığı saçmalık.
görsel

(bkz: akp nin ilker başbuğ a dava açması)
erdoğan'ın talimatıyla ilker başbuğ'un hedef gösterilmesi sonucu ilker başbuğ'un açıklamaları sonrası paniğe kapılan fetöcü yeni akit'in siyasal islamcı tetikçisi ali karahasanoğlu adlı yazar, türban meselesinden dolayı ilker başbuğ'un idam edilmesi gerekir diye yazmış.

tıklamanız tavsiye edilmez ama buyrun yazının linki;
https://www.yeniakit.com....i-idamlik-sucu-31252.html

sürekli islamı kullanarak iktidara yalaklanmaya çalışan yeni akit'in fetöcü geçmişini unutmadık, unutmaya niyetimiz yok.

yukarıdaki yazıyı kaleme alan fetö tetikçisi, kumpas davalarında tasfiye edilen tsk'nın general ve subayları için fetö'ye teşekkür yazıları yazmıştı.
görsel

daha 2018 yılında, yakın geçmişte fetö'nün teksas imamlığını yapan "kavakçı" soyadlı yazarınız fetö ile akp arasında arabuluculuğa soyunmuştu. unutmadık.
görsel

2016 yılında 15 temmuz darbe girişimi sonrası sizin muhabiriniz fetöcü olduğu gerekçesiyle tutuklanmıştı. unutmadık.
https://www.hurriyet.com....toden-tutuklandi-40236678

sizin gazetenizde yazıp, "fetö ile mücadele edilmiyor" diye eleştiri yazısı kaleme alan nurettin veren'i kovduğunuzu unutmadık.
görsel

kadınlı erkekli köpük partisinde eller havaya yapan cemaat abisi fetöcü yazarınızı unutmadık.
görsel

fetö'nün siyasi ayağının ve fetö'nün medya tetikçisi olduğunuzu da hiçbir zaman unutmadık ve unutmayacağız.
görsel

fetöcü akit'in fetöcülüğü belgelere dayalı ve inkar edilemez bir gerçek iken sözüm ona islamı tekellerine alıp iktidara yalaklanmak için kullanması ve islam üzerinden ilker başbuğ için idam istemesi, ilker başbuğ'un fetö'nün siyasi ayağını ortaya dökmesinden nasıl rahatsızlık duyduklarının bir ispatıdır.

sizler yargılanacaksınız...
vallahi billahi yargılanacaksınız...
Yeni akit' ten sonrasını okumadım.
Lakin kalbim kaldırmıyor, midem almıyor!
Ciddiye alıp yorum yapmayı, kendime haksızlık olarak addediyorum.
Nokta!

Tanım: zavallı istek.
Yani herkes siyasi ayağın çıkmasını istemiyormuydu?ilkerde buna işaret etmiş adres göstermiş.hükümetin tavrı ben hariç herkes..ben tövbeliyim.ozaman kandırıldık hikayesi herkes için geçerlidir.
link'e tıklamayın bunlara 1 kuruş bile kazandırmayın.

bu sözde gazeteyi bir gün hak ettiği görüntülerle göreceğiz. o gün millet olarak en mutlu günümüz olacak.
ben de biliyorum hepsinin abd de italya da vs yerleri hazırdır. hemen oraya kaçarlar.
bu primatlar dün de ekşi yazarlarına militan demişlerdi.
tamamen kendi istedikleri gibi bir ütopya istiyor zavallılar.
ama bunların da devri bitecek.
Elimi ayağımı sikeyim linke tıkladım. Tıkladığım o linkten 1 kuruş bile kazandılarsa haram zıkkım olsun. Ettiğim küfür girdiğim günah da cabası..

Ulan bir ara sözde ergenekon sürecinde terörist ilan etmiş daha sonra özür dilemiştiniz şimdi de idam mı istiyorsunuz? Cumhuriyetimizin yaratmış olduğu kamusal tüm zenginliklerimizi babalar gibi sattık diyen babacanlara, kâr eden de zarar eden de satılacak diyen gerçek hainler için de idam istediniz mi? Peki ya oslo görüşmesi yapıp megri megri zırlayan vatanın gerçek hainlerine istediniz mi idamı? işiniz gücünüz hamaset, din tacirliği topunuzun canı cehenneme...

Açık ve net evet.
ülkede adalet sağlandığı zaman kendi başlarına gelmesi muhtemel şeyi başkaları için istemeleri olayıdır. iktidar el değiştirdiği gün bunların alayı vatana ihanetten yargılanırlar. vatana ihanetin cezası da dünyanın her yerinde aynıdır değişmez.
Sasirdik mi?

(bkz: mutlu musun ekrem).
demek ki adam suçsuz.
Hala yargılanacaklarını düşünen ve şov peşinde koşan hayalperest arkadaşlar var. Maalesef hiçbir şey olmayacak arkadaşlar. Bu halk uyuşuk bu halk vurdumduymaz. Yarın hiçbir şey olmamış gibi unut hayatlarına devam edecekler. Hesap sormak cesur insanların işidir. Korkaklar sineye çeker ve olacak olanda bu.
Molla mevlana ismail Türüt buyurdu ki !

Of li ile bayburtli.
Ülkenin bok çukuru olduğunu her seferinde tescilliyorlar.Akit bu ülkenin bok çukurudur.
Akp iktidarında idam cezasının geri gelmesi halinde olabilecekler hakkında fikir veren istek. idam geri gelirse Tek muhalif bırakmaz bunlar.
Bir adım attı,
Kaç itin kuyruğuna bastı.
Pisliğini gizlemek isteyen ne kadar it varsa hepsi bas bas bağırıyor.
it ürür kervan yürür.