(bkz: yeni akit)
görsel
türkiyede basılmadığını düşündüğüm gazetedir. bu gün taksimde kıyamet kopuyor adamların gazete güllük gülistanlık bi tane haber yok pes yahu.
http://www.guncelmeydan.c...-ozan-ozdemir-t38952.html
(bkz: paspas)
görsel
30 ağustos için milimlik manşet atan süperzeka gazete. Ne desem bilemiyorum.
Sözlükte bir arkadaş bu gazetede editör olduğunu söylüyordu ısrarla. Biz de bilgi edinme kanunu kapsamında entrylerini de göndererek sorduk. Gerçekten gazetede mi çalışıyor? Görevi nedir? Sürekli belirli değerlere hakaret eden ve provakatif entry giren bir kişinin gazetenizin ismini kullanması tarafınızca verilen talimat mıdır diye. 1 ay bekleyeceğiz şimdi.
Bu gazete ve tv sine reklam veren şirketlerin ürünlerini kullanmayın.
ülkede yüzde 18 güruh olan malum zihniyetli kişilerin beğenmediği en kaliteli doğru haberleri veren gazetedir..
Tuvalet kağıdından hallice olan dandik gazetemsidir. işi gücü yalan haber yapmak ve iktidarı yalamaktır.
Bilmeden sormadan iftira yapıştıran gazete. izmir konserinde Tarkan para almış langırt cebe indirmiş vay çakal vay diyor. Adam parayı almış ama cebe mi indirmiş o parayla yurt yapacak, mor çatı kadın sığınağı evine, Darüşşafaka ya yardım yapacak. Gene hayır için gitti para. Her şeyi yarım yamalak yayan medyadan nefret ediyorum.
Göt bile silinmez o kadar değersiz o kadar bok çukuru.