bugün

Anayasa görüşmelerinin unutulmayacak rezilliğidir.
"Yeliz" takma adıyla meclisten canlı yayın yapan kişinin akp istanbul Milletvekili ahmet hamdi çamlı olduğu ortaya çıkınca epey bir taşak geçilmiş.
http://www.cnnturk.com/vi...e/mecliste-yeliz-polemigi
her ak partili icindeki bastirilmis yaratiklari vardir. milli goruacu olmak baska sey ak troll olmak baska sey. ilginc olan hic bir ak troll bu adamla dalga gecmiyor. malum milletvekili Chp li olsa hakaretleri saydirirdi bu troller.
YapılAn iş ne ?
Sahtecilik, dolandırıcılık, feyk hesap falan filan.
Yapan kim ?
Bir akepe (dilim varmıyor ama) milletvekili.
Peki şaşırdıkmı ?
Tabiki hayır.
Yeni rezillikler, yeni numaralar bekliyormuyuz ?
Tabiki evet.
Şimdi bunlar seçimlerde felan biz sahtecilik yapmadık, ölülere oy kullandırmadık, o amına koyduğumun 4milyon suriyelisini oy almak için değil allah rızası için ülkeye getirdik derlerse inanırmıyız ?
Tabiki hayır.
Peki buna/bunlara inanacak mallar varmı bu gezegende ?
Tabiki evet.
Peki Allah bizim belamızı vermişmidir ?
Maalesef buda evet.
Dun haberlerde gordum periscope falan aciyormus fake hesaplarla.
Cok ilginc ya.
trafoya giren kedilerin yaptıklarından daha masum olan eylemdir. o kediler yok mu o kediler ah ahh..

bir güruh düşün ki aldıkları nefeste bile sahtekarlık yapıyor olsun. hırsızlık meslek haline gelmiş yalan söylemek rutin haline dönmüş olsun. hakikatten rabbimin büyük sabrı var ki yok etmiyor bizi bunca rezilliğe rağmen..
bir kabinde 3 akp'li vekil. birinin kod adı yeliz diye baslayan fikralarin yazilmasina vesile olabilecek vekildir.
Gece neleri izliyor kim bilir.
Darbe gördü!
Bu nesil yeliz kim amk!.*
içindeki gizli Yeliz ortaya çıkmıştır. yalnız bıyıklarını da kesmesi gerekir. bıyıklı Yeliz hoş durmuyor.
ak vekildir pak değidir.
kocaman adamsın lan bıyıklarından utan.
içinde bir ibnelik olmasa yeliz rumuzunu almazdın. yeliz ne amk? mal.
mirc'da chat yaptığımız yıllarda işte bu angutlar bizi az keklemedi, amk sizin. ödediğimiz internet fişleri götünüze girsin.
Herkesi kendileri gibi kolay kandırılır(!) Zanneden milletvekilidir.

- rumuzumu kuzenim almıştı, kandırıldım.
yazıklar olsun.
işte böyle insanlar milleti temsil ediyor. türk siyaseti bunu da gördü. bi ayça_22 eksik.
Photoshop felan olmasın yada kandırmışlardır adamı bu senin hesabın diye. 2 güne unuttururlar.
--spoiler--
Benim bıyıklı yeliz bacıma saldıranlar
Siz kimsiniz yaa!!
--spoiler--
Allah çocuklarına sabır versin.
Twitterda kadın rolunde babaları var lan. Utanca bakar mısın.
O hesabın dmsinde neler çıkar neler.
hem güldüren hem hüzünlendirendir. millet vekili ha? hahahaha.
Dünya ekonomik forumunda

"Pragmatist olmalıyız. Gerçekçi olmalıyız. Sahadaki gerçekler fazlasıyla değişti. Türkiye artık Esad'sız bir anlaşma için ısrar edemez. Gerçekçi değil" diyen bir bakan vardı 1-2 gün önce, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek.

Tüm dünya adamın konuşmasını satır satır izledi ve bu konuşmadan 1 saat sonra TÜRKiYE den hükumet yazılı açıklama yaptı.

"Rus sputnik haber ajansı bizim konuşmamızı çarpıttı, konuşmamız da esadtan bahsetmedik" dedi.

Hani çomarlar ingilizce bilmiyor yediriyorlar da, ingilizce bilenlere de yalancı diyor bunlar.

Hepsi fırıldak, hepsi hilekar, hepsi sahtekar.

Bu adamlar ile birde referandum da anayasamı oylanacak.

Güldürmeyin insanı. Bu sahtekarları süpürge ile süpürüp ilkeden atmadıkça bunlar herşeyi yapacaklar.
çift ruhlu ?
mevzusu yavaş yavaş duyulmaya başlayan ama akp'li seçmenin kendisini savunmak için yırtınmasına rağmen sağlam bir savunma geliştiremediği hilebaz kişi.
Bir de meme attığı ortaya çıksa o zaman şenlik olur.
Sayın vekilim her şeyi anladım da neden yeliz?
yelizi size yedirtmeyiz. imza: reyiz!
Gülmekten karnımıza ağrılar girmesine sebebiyet vermiştir.
Fetö telefona uzaktan erişim yaparak yapmıştır kesin bu işi zamanlaması manidar tamda anayasa görüşmelerinde oluyor!