bugün

Sözlük yaşlılarının komikliği.

Git torunlarınla vakit geçir. Mezarlik yeri bak felan...

Burdan ne öğrenecekse artık.

Swh...
insan hissettiği yaştadıdfhkjdag. e tabi.
bu tip benim. oğlum evlenmediği için bakacak torunum yok. aile mezarını 25 yıl önce satın almıştım, babam ve anananem orada gömülü. annem, ben ve eşimin yeri hazır.

bunun yanı sıra, komik bulunuyorsam bundan çok menun olurum, çünkü en azından tebessüm ettirebiliyorum demektir. çam sakızı çoban armağanı olarak yorumlayabilirsiniz.
burada yazılanları kaldıramayacak kadar "hassas" olanlar zaten sözlüğün var oluş nedenini sorgulamamış olanlardır. "hamama giren terler."
ileride Çocuklarıma bir şeyler bırakmak istiyorum.

- benim için ne yaptın baba ha?!
+ sözlük yazarlığı bıraktım hayırsız! Sayemde jonnes kepler oldun!
yaş sınırımı vardı buram buram ahlak kokan bu sözlükte?

sevgili gizli anın yolcusu yaş sınırını bildirirsen takılma yaşını geçip geçmediğimi kontrol edip karar vermek istiyorum. tabii ahlak sınavından gecebiliyorsam. saygılar.

(resim:#1)
Gerek sözlükte gerek sosyal medyada zaman geçirmek her insanın hakkı olsa gerek. yaş konusuna çok kafa takılıyor. Muhtemelen yaşlı dediğiniz insanlar burada bir şeyler paylaşarak can sıkıntısını gideriyor, okuyor gülüyor eğleniyor. Hoşumuza giden şeyleri yapma imkanı da olmasa bu hayat çekilir mi?
Sırf sözlüğe girmek için akıllı telefon aldım. Işık full, yazılar 28 punto.
istediğimi okur YAZARIM.

#yaşlılarvardır
Bazen dayanamayıp Facebook ve sözlüklere giriyorum ama bizim devrimiz gerçekten geçmiş aynı Türkçe bile konuşulmuyor artık. Erkek arkadaşına manita diyor karılar oysa o bizim zamanımızda kız arkadaşa denirdi. Keza yürümek diye bişey icad olmuş bizim zamanımızda asılmak vardı. Zombi diye bişey var her yerde bunun Türkçe adı hortlak idi benim bildiğim ne bileyim en acaibi de adam araba konularında fren atmak diye bişey yazmış öyle camı açıp dışarı sigara külü gibi atılan balata fren papucu falan gibi bişey miydi acaba kastettiği..