bugün

Son zamanlarda sürekli yaptığım eylem. Bazen entry çok saçma geliyor, bazen böyle saçma bir başlığa entry mi girilir diyorum. Ya da boşver kim okuyacak sanki. Ruh halim berbat, karmakarışık.
hatalarınızı geri alabilme lüksüne sahip olduğunuz anlamına gelir.
sürekli yaşadığım durumdur.
Biraz önce yaptigimdir,en sonunda kaderime boyun egdim sözlük. Devam ettirsen ayrı dert ettirmesen ayrı. Neyse.
ing write off.
Sonunda yazmaktan vazgecmektir.
düşünmeden yazmanın sonucudur.
bazen yaparım.
düşündüğümü net bir şekilde anlatmak isterim ama internet üzerinde her zaman doğru anlaşılamıyor insan. kimseyi kırmak da istemediğim için bazen gerçek düşüncelerimi daha yumuşak şekilde ifade edebilmek için silip tekrar yazdığım oluyor, bazen de silip yazmayabiliyorum.
herşey insan için, benim fikrimi dikte ettirip milleti üzmeye gerek yok. sonuçta zaten ben fikirlerime göre yaşıyorum.
Karşıdakine verdiğimiz önemi gösterir.
Kimseyi mesajı yazıp yazıp silecek kadar da önemsemeyin derim.
Gözyaşlarınızla yazdığınızı gösterir.
söylesem ne değişcek amk bunlara laf mı anlatılır diyip vazgeçmeye alışınca bunu gerçek hayatta da yapmaya başladım, yardım edin aq karşımdan bana laf atılıyor ben boş boş yüzüne bakıp ne mal insanlarla sınanıyorum diyip susuyorum.
son zamanlarda çok yapıyorum gerçekten, yazıyorum siliyoeum bir türlü ne yazacağını bilememek durumu.
Mükemmelliyetçi mal insan işi. Kendimden biliyorum. Eylemlerinizde net olun. Kimsenin çok da sikinde değil yaptığınız sikko bir hata, yanlış anlaşılmanız, kendinizi doğru ifade edememeniz vs...
Ben yanlış anlaşılacak diye siliyorum. Dün bir şarkının bana ne hissettirdiğini yazdım mesela ama neden hissettirdiği çok belli olduğu için sildim. Çünkü farklı bir yere çekilebilirdi. Sözlükte rahat değiliz be, izleniyoruz.
Yazılan konu eğer sizin için önemliyse ve duygusal anılarınız varsa emin olun günlerce yazsanız derdinizi anlatamazsınız. Öyle bir şey ki bu yazıyorsun entryi, sonra okuyorsun ve yeterli olmadığını görüyorsun. Bazense yazılan şeylerden ötürü 40 köyden kovulma olduğu için klavyenizi ısırıp emniyetli yazış moduna geçiyorsunuz. Sıkça başıma geliyor.
Tuğkan aklıma geldi 'yazıp yazıp silmelerim çok yine ..'.
Yaz nolur.
Taslak diye bir şey var a bile yazsam kolay kolay silmiyorum artık. Taslakta o kadar çok yazı var ki şaşırırsınız, gerek yok hiçbirini paylaşmaya.
Silip silip yazmak vardır bir de şeytan kulağına kurşun.
Niye öyle şeyler yapıyorsunuz.
Yapmayı istediğim ve beceremediğim şey. Genelde yazıp yazıp gönderirim ve sonrasında gönderdiğime pişman olurum.
sizi rahatlatacaksa bana yollayin.

ben bu konuda iyiyimdir.