bugün

harun abi...

denendi %100 çalışıyor....
(#18609956) kafasına göre adam yaftalayan yazar.
Hacu yakışmıyor. Sekizinci nesil yazarsın dokuz yada onuncu nesil olsan ilgi budalasısın derim ama neyse. *
(#18633413) oral seksin anlamını bilmediği gibi, lağımda kahvaltı yapmak tarzında bir şey zanneden, iq seviyesi 180'e erişmiş, seda sayan muadili 56. nesil sözlük yazıcısı.

yerim seni meftoş, ısırırım.
muhtemelen kendi başarısız tercihlerinin sonuçlarından tüm erkekleri sorumlu tutan, genelleme seven yazar.
bunu demek istemezdim ama ağır kezban.
cinsiyeti umrumda olmasa da iyi konuşmuştur.
(#18672040) adı büyük ihtimalle ayşe olan yazar.
kezban diye suçlanan yazar, ama aslında kezban ve sözlük kamillerinin saldırısına uğramış yazar. şöyle bir başlığı var;

(bkz: sevgilisini roma ya kahvaltıya götüren erkek)

sözlük erkeklerine uzak olduğundan bahsetmiş, iyi de demiş. işte bu yüzden kezbanlıkla suçlanıyor. sadece sözlükte değil, toplumsal günlük hayatta da sevgilisini romaya, parise götüren erkekte suçlanıyor.

romantik bir kişilik olduğundan adım gibi eminim. sen asıl o kamil ve kezbanlara aldırma, bunlar sevgilisini anca simit sarayına götürür, ortam nedir bilmezler.

sen romantik kadın, müzik zevkini bilemesem de sana armağanım olsun iyi ki varsın.

http://www.youtube.com/watch?v=ZGoWtY_h4xo
kanaatimce troll dür. alfabeyi katletmek, türkçeden intikam almak, şaçma giriler girmek, troll lük yapmak hobilerindenmiş.
selia için sözlüğün kezbanı yakıştırması yapanların tanımadığı yazar. yoksa o kızı tanımam etmem ama bundan ağır kezban olabilir mi bilemiyorum.
yazınca olan insan.

çok şeker vallahi. ünlem filan yapıyo. tabi biliyo ünlem yapınca daha bir dikkat çekici olunuyo felan. çözmüş işi. tebrik ediyorum bu bakımdan.

gülüyorum entrylerine en azından. sevimsiz değil.
(#18772693) çok kızdırmışlar. tamam çirkinimiz de mevcut, sen sakin ol yeter *
lara gofret çakması.
#18798542 yok lan ta kendisi olum. ve hala daha senin bir çükün olduğuna inanıyor, sen sözlük sığırlarını kandırmaya devam et, benim memelerim seninkilerden büyük değilse, oynamam ben bu oyunu hacu.
ünlemi bozuk klavye verilmesi gereken yazar.
her entry'sinin sonuna ünlem(ler) koyunca, mahallede sürekli bağıran, ona buna sataşan bir kadın imajı çiziyor.
ama gülüyorum, orası ayrı.
bu sayfa ile forumun abazanlık potansiyelini göstermiştir. kadın olsun çamurdan olsun değil mi? suratını bile görmediğiniz bir kıza-kadına sayfalarca entry girmek nedir ulan!!
kız olduğu için hakkında sayfalarca entry girilen boş beleş bir ton insan varken, gerçekten sözlük yazarlığının hakkını veren bir yazarın nickaltına, kadın olduğu için bu kadar entry girilmiş bıdı bıdı tarzı saçmalığa gerçekten üzülmüştür! bana yapmayın lan bari bana yapmayın!!!
yazdığıma yazacağıma pişman olmuşumdur. ne bokunuz varsa yiyiniz efendim.
ünlem işaretini yeni keşfeden yazarımız!!!
sanki kulağımın dibinde bağırıyormuş gibi hissediyorum yazdığı o ünlemleri gördükçe!!!?!
entry'lerini okumaktan başım ağrıdı!!!?!
karşıyaka taraftarı olduğunu düşündüğüm yazardır. bu yüzden sevilir demeyeceğim uğruna ölüme gidilir.

kaf kaf kaf sin sin sin kaf sin kaf sin kaf.

http://www.youtube.com/watch?v=3G9cAHDGTV8
uludağ sözlüğe renk katan müthiş bir yazar!!!!!!!!!1

takipteyiz!!one111one12
arkadaş her nickini gördüğümde aklıma aynı vecizeyi getiren yazar. yazınca da kızıyor napsam ki ya. içim içimi yiyo şuan amekA.
kaynak götüm yazarı. yazık la kimin kızıysa. * * muhtemelen liseyi bile bitirememiş ezik bir ev kızı. ne diyelim bir an önce bir koca bulur sözlük ahalisi kurtulur.
başak burcu mu lan yoksa bu?!

başak burcu olan yazar. atın beni denizlere. gitti dağ gibi burç.