bugün

(bkz: puding)
ön yargılı yaklaşmayın hemen, kol kası istiyor.
(bkz: lokma)
irmik helvası. evet yaptım lan bunu kendimi aştım evlenmemeye karar verdim sonra. (bkz: kendi yağında kavrulmak)
alayı. (bkz: hepiciğiii)
sufle, sakızlı muhallebi, irmik helvası, sütlaç, tiramisu, chheesecake.

daha sayayım mı?
ekmek arası küp şeker.
(bkz: brownie)

sağolsun üniversite yıllarımda çok işe yaramıştır.. ancak şimdi sevgiliye küçük sürprizler olarak yapılıyor kendisi.. iyi bir affetirici..
ağlayan pasta. annenin ısrarlarıyla yapılmaya karar verilmiş, yapılınca da tadından yenmemiş olan pastadır.* zirvede bırakmak gerektiğine inandım ve bir daha yapmadım ama yapabilmekse olay, yapabiliyorum yani.
(bkz: bisküvitli pasta)

efenim nacizane tarifini vereyim. kakaolu pudingi alıyoruz, 5 bardak süt, ardından kıvamını alana kadar karıştır sonra bir kat püskevit bir kat puding. sonra buzluğa atıyoruz ardından afiyetle yiyoruz. *
(bkz: keşkül)
(bkz: tramisu)
profiterol, tiramisu, parfe, hanım göbeği, sütlaç, bilimum kek ve tatlı çeşitleri işte.
totalde hepsi yani.*
supangle yapabiliyorum. yaşasın hazır supangle !
Sözlükteki evlenilecek yetenekli dişileri ortaya çıkaran başlık. Repertuarı en geniş olan bağyanın yanına anamı da alıp geliyorum.
püskütleri dizip üzerine puding döküp sonra tekrar dizip tekrar dökülen tatlıdan yapabiliyorum.
waffle. ve her türlü tatlı ve yemekler.

edit ulan : bunun neresini eksiledin tatlım, yani canın çektiyse bir mesaj yeterdi ?! gel ben sana yapayım, gel sen hele.
irmik helvası. (demiştik), evet kızlar artık evlenebiliriz, lan kezban dediğiniz yapar mı bunları bence kaçırmayın beyler, yapışın yakasına hatunların.
bütün reçel türlerini yapabiliyorum.

not:erkeğim.
(bkz: baklava) * *
lokumlu piskuvit.
cevizli kek,puding,elmalı turta, bir tane daha vardı ama hatırlamıyorum. yapacak bir şey bulamayınca tatlı yapmayı öğrenmeye başladım.
içerde sadece havuç, şeker ve bisküvi kenarlarından yapılabilen tek tatlı, adsızdır.
(bkz: cheesecake)
sazan.avidir efendim. yakında yazarların sütyen renkleri falan gibisinden başlıklar da göreceğiz, eminim.
aşure, künefe.