saat farkı yüzünden yalnız geçirdiğim saatleri başarıyla doldurabilen bir başyapıt.
şaka lan şaka.
(bkz: geyik)
vakit geçirmektir. elbette fikir alış verişinde bulunmak, takip ettiğim yazarların entirilerini okuyup onları biraz daha iyi tanımak, onların fikirlerine düşüncelerine ortak olmak gibi şeylerde var en başta.

üstüne birde fikirlerimi belirtebiliyorum daha ne olsun.
Toplum olarak o kadar birbirimize yabancilastik ki sadece internet üstünden birbirimize meramimizi anlatabilir hale geldik.

Yolda bir taksici ile iki dakika gideceğimiz yere ulaşırken sohbet edelim diyen adamın kapısına polisin geldiği yerde ancak anonim olarak konuşmak mümkün. Bu bile bir yere kadar ama hiç yoktan iyidir.
bakalım benim gibi düşünenler de var mı? zihin cimnastiği, fikir yürütüp yazı yazmak gayet güzel.
Alışkanlık başka bir şey değil.
Am göt meme. Saka lan şaka hayat tecrübemizi gençlere anlatmak icin buradayim.
Amaçsızım, sözlük. Can sıkıntısından başka da sebebim yok, takılıyorum öyle.
Öylesine takılıyorum .
aklından geçenleri bir başkasın kaleminden okumak istemektir .. yanlız olmadığını hissetmek.
Kafa dağıtmak, gündemi takip etmek, her kesimden insanın düşüncesini görebilmek vee anonim olması. Malum her sosyal mecrada akrabalar doldu taştı insan kendini ifade etmeye korkuyor. Ya da Korkmak demeyelim de gerek yok diyelim.
Yapacak hiç bir şey bulamayıp can sıkıntısı gidermeye çalışma yollarıdır.
Eğlenmek
Öğrenmek
Paylaşmak.
amaçsızlığımdan giriyorum. bi amacım olsa girmem zaten ne işim var?