bugün

hararetli konularda kız arkadaşla yapılan konuşmalardır. bu alanda rekorum 6 saat.

not: telofon devamlı şarjda idi.
(bkz: sabah 5 akşam 5)
finans bank ile yaptığım telefon görüşmesi. yaklaşık 25 dakika sürdü. ama o 25 dakika normal zamandaki 25 dakika ile kıyaslanamaz.
haybeye kırılan rekorlardır. asla o kızla evlenmezsiniz, ödediğiniz fataura da yanınıza kar kalır.
avea hat sahibi yazarların hepsinin bir saat on dakikadır. kendiliğinden kapanıyor. Önceden bir saatte kapanıyordu şimdi on dakika uzadı.
ne kadar beyin amcıklaması geçirildiğiyle doğru orantılı olan rekordur. bedava aranan uluslararası sabit telefondan temiz 7 saatim var, varsa götüne güvenen kırsın rekorumu.

Ben kırarım hacı dlyene uyarı: üzerinden 1 sene geçti ama sağ kulağımdaki işitme kaybı geçmedi.
sevdiceğimle her gece yenilediğim rekorladır. 4 saat sınırını aştık sanırım.
Kontör tanrısının izin verdiği kadar.
(bkz: sözlük yazarlarının ebelerinin amı)
bir buçuk-iki saati gördüğüm olmuşdur. eğer kulaklık ve mikrofonla değil de klasik ahize yöntemiyle konuşursanız bir süre sonra elinizin hissizleşip uyuştuğunu farkedersiniz. önerilmez. efendim tak bluetooth kulaklığını, tak klasik kulaklığını konuş. *
yetmiş, seksen dakika konuşmuşluğum vardır. Eğer kulaklıkla konuşmuyorsanız kesinlikle tavsiye etmem.
konuştuğunuz kişiye göre değişen durumdur. maksimum 1 saat efendim. lafı uzatmama felsefesi benimsenmelidir, konuşulan kişi sevgili olsa bile. aksi takdirde kulağınızın dibinde torpil patlamış etkisi yapar.
60 dakka artı eksi 10.
akşam 12- sabah 9.
ayda yılda bir kere telefonum çalar, ee o heyecanla bi 70-80 dakika konuşurum.
59.59
nedenn? Neden cünkü avea 1 saate kapatıyo otomatik olarak telefonu.
7 saattir efendim. sarhoşun tekiyle uğraşmıştım... onun yüzünden 30 dk uykuyla bütün günümü geçirmek zorunda kalmıştım.
aralıksız 13 saat.
nöron yakma yarışmasıdır aynı zamanda.
eski kız arkadaşımla ayda yaklaşık 7500 dk konuşmuşluğum var.