bugün

biri için excelde yaptığım programsı uygulamaya talipler çıkmış, satın almak istiyorlarmış. ayrıca patent almak istediler. iş çıkarttınız başıma. benim satmak gibi bir kaygım yok, alın sizin olsun tepe tepe kullanın işte. olmuyor mu öyle?
Yaşadığım şeyleri başta çok dramatize ettiğimi düşünüp kendimi toparlamaya çalışıyorum. Sakin sakin tekrar düşünüyorum. Biricik kardeşimin bı derdi var ve yapabileceğim çok az şey var, üstelik ondan çok uzaktayım. Ben de zor bir süreçten geçiyorum, sevdiğim eğlendiğim ortamlardan dostlarımdan ailemden uzaktayım. içimdekileri anlatabileceğim kimsem yok çünkü en yakınlarım kendi sıkıntıları ile boğuşuyor. Mutlu, güçlü görünmek, gülümsemek o kadar zor geliyor ki. Veronika haklı galiba.
insanları yarabandı olarak kullanmayın. Kendi yaranızı kapatmaya çalışırken karşınızdaki insanda derin yaralar açabiliyorsunuz.
daha ne kadar sürecek bu bohem hayat. kendimden utanıyorum, iğreniyorum.

i'm not fine.
Roman okumaya geri döndüm. Bir daha okumayacağım dediğim ayşe kulin'e döndüm. Bu kadının yazdıklarını okumayı ne kadar da özlemişim. Sanki derya öldürülürken esra ile bende oradaydım. O kadar güzel gidiyor. (bkz: ayşe kulin) (bkz: son) (bkz: gizli anların yolcusu) (bkz: kanadı kırık kuşlar)
Bu ne beter çizgidir bu
Bu ne çıldırtan denge ?
Yaprak döker bir yanımız
Bir yanımız bahar bahçe.
Şu an konserdeyim ve zall arkamda oturuyor. Saçları baya şekil.

Edit: zall arkamda oturuyo diye neden eksileniyorum enter.
Şu zımbırtı için bu kadar plastik harcanması beni üzüyor.

Altı üstü 7 gr'lık bal.
Dışı ayrı plastik, içi ayrı.
Sevgili balparmak, lütfen bu işe çözüm bul. Ambalaj sorunu çözülene kadar Bir daha almamaya karar verdim.
görsel
içimde öyle bir özlem var ki aynı özlem nefretime gebe.
Ulan amına kodumun uykusu ne zaman gelcen sen?

Ve sen amına kodumun kızı.

Ne zaman çıkıcan aklımdan?
görsel
imam hatipler kapatılsın.
okuluma yıllık 25 bin lira vermemize rağmen neden kaloriferler 3 saat yanıyor birde nemden duvarlar yıkılıyor üstünede şu lanet biyolojiden 21 almama göz yumuyorlar insan 4 puan ekler lan en azından 25 daha iyi gözükürdü. Lanet olsun okul seneye seni seni başka bir okulla aldatacağım.
diş mi çektirdim çeneyi komple mi aldırdım anlamadım aq kafamı kaldıramıyorum.
Sudoku kitabı arıyorum lakin bulamıyorum. Bu kadar.
Tam bir beyden etkilenecegim ertesi gun kisa paca pantolonuyla ise geliyor, olmuyor.
Uzuluyorum allahim.
çare gelmez ağlamaktan.
bütün annelerin, anneler günü kutlu olsun. onlardan gayrısı boş. hani insan birine iyiliği dokunduğunda allah razı olsun cümlesi karşılığını alır ya. ha işte, sizin annenize iyi davranıp, onların sizden bu ve öbür dünyada razı olduğunu görebilmek, ben inanıyorum ki hem gönlünüzde hem de allah katında büyük bir kazancı olarak geri dönecektir size. üzmeyin onları. üzmeyelim. iyi ki varlar.
Migren git başımdan ben sana göre değilim.
2pac me and my girlfriend söylemek istiyorum.
Gözden ırak olan gönülden de ırak olurmuş. Kalplerimizi yakınlaştıracak hiçbir şeyimiz kalmamış. Huzurlu olmanı dilerim..
gençliğimin en güzel yılları hayat mücadelesi ile geçiyor . sırf karnımız doysun yaşlanınca muhtaç olmayalım diye bu çaba. vatana millete bi faydamız olsun .nerede çalışırsak çalışalım hakkını verelim diye düşününce bile büyük çaba sarf etmek gerekiyor. çünkü toplumun çoğu uyanık geçinenlerle dolu. hak hukuk anca lafta . şener şen in namuslu filmi geliyor aklıma hey gidi.
görsel böyle bir yazıya ancak haklılıktan dolayı tebrik ederim ve bir gün acaba uygulanır mı diye düşünürüm.
Nefes almak yük olur muymuş? Ama yük işte. Hemde en büyük yüküm.
Beni burdan çıkarın.

(bkz: pit10)