bugün

armut olsa sapı var, üzüm olsa çöpü var.
abazan sözlük yazarları için;
nefes alsın yeter.
(bkz: nefes alsın yeter)
uzun boylu en az 1 70 olmalıdır.
gözleri yeşil olmalıdır.
balık etli olmalıdır aynı zamanda.
Sevgilin varsa, kriterler çöpe gidiverir. yoksa işte tırmalar durursun.
Evlilik programında hissettiren başlık .
--- spoiler ---
Öncelikle burdan memleketim Çankırı'ya , Almanya'daki teyzemlere ve beni izleyen tüm seyircilere selamlarımı gönderiyorum . Efenim ben avukatım , 3000 lira gelirim var , evim kendi üstüme , arabam var.
Aradığım özellikler :
sevecek ve ciddi düşünecek bayanlar olsun .
Not : adı geçen özellikler vs hepsi uydurmadır .
--- spoiler ---
boynunda beni olan, omuzlarına hafif hafif dokunan siyah saçları olan bir bayan.

sözlük çok zevksiz beyler, bayanlar.
1.80 boy, zayıf, dürüst, çok akıllı, ayakları yere basan, güvenilir, kıymet bilen_bildiren, bu uzar gider.
Zaten biliyorum böyle biri yok.
1.75 boy, sağlıklı fit vucut, anlamlı gözler, şık giyim kuşam, temiz eller, güzel saç kesimi. ( bakım)
en az iki yabancı dil, yüksek lisans yapmış olmak, en az bir kez yurt dışına çıkmış olmak, sosyal aktivite ve hobilerden geçerli not almak, ekonomik durum, kan grubu, önceden geçirdiği hastalıklar, aile durumu vs. bu liste bitmez arkadaş. bu kişi bulmak için dünyayı dolaşmak lazım.
-aldatmasın.
-zengin olsun.
-bana tapsın.

not: yakışıklılığı kriter olarak saymıyorum türkiye'de yok denecek kadar azlar çünkü.
küçük memeli olmasın. *

anlayışlı olsun beni anlasın, benim olsun. bir gün çıkıp gelsin ve ilk kurduğu cümle 'benden önce yaşadıklarını unut, artık seninle ben ilgileneceğim ve seni kimsenin üzmesine izin vermeyeceğim' olsun. şevkatli olsun. konuşkan olsun benimle konuşsun susmasın. hayatım boyunca o güne kadar gördüğüm en güzel kız olsun, benim için en azından.

kişisel not: hayallerimde ki kızı asla bulamayacağım. hatta yanından bile geçemiyeceğim biliyorum. bu gerçeklik öldürüyor beni. ve biliyor musun? kriter aslında hayal ettiklerim ve cümlelere dökülemeyen bi dolu şey. beni dinlediğin için teşekkürler sözlük.
saç tellerinden sevmeye başlaması .
tez olur.
yanıma yakışan birini arıyorum sözlük * (bkz: esra erolla izdivaç)
En başta Adam olsun.
elleri güzel olsun.
doğal olacak ve güzel gülecek. bu kadar.
uzun uzadıya yazmak isterdim özelliklerini ama realitesi yoktur.
sadece boyu kısa olmasın isterim sözlük.
zira kendimi biraz uzun olarak tanımladığım için komik duruma düşmek istemem.
ben aramaktan vaz geçtim yoruldum da ayrıca, karşıma çıkmasa da ...kimde değil bu yaştan sonra, gitsin ne yaparsa yapsın umrumda değil. benim gibiler tedaülden kalkmış meğer, ben gibi olanlarıda piçler istila etmiş.
sanki çok fazla seçme şansları varmış gibi, kıçlarını oturdukları yerde yaya yaya, anlata anlata bitiremedikleri kriterlerdir. bütün gün evlerinde kıç üstü oturup, asosyal bir hayat yaşıyorken, seçme şansına sahip olmayacaklarıdır.
yazarların en önemli sevgili kriterleri, sağ veya sol ellerini seçebilme opsiyonuna sahip olup, tercihlerini buna göre belirleyebilmeleridir.
zeki olsun.
(bkz: taaammı) desin o bana yeter.
oyunu kuralına göre oynasın yeter.
"o" olsun. başka kriterim yok.
güzel baksın.