bugün

entry'ler (44)

tek hayali bevliyeci olmak olan izmirli kız

tek hayalimiydi bilinmez ama ülkemizde ve hatta izmirde üroloji uzmanı bir bayan arkadaşımız vardır (bevliye ne lan kro ?).
Kocasıda ortopedisttir. ikisi birleşirler adamın penisini kırıp prostatına çakarlar.

kısa boylu erkek kompleksi

kısa boyluyum kompleksim yok. zira boyumu beğenmeyeni s.kmem olur biter.
sıradaki gelsin.
edit: boyum 1:65, sözlükten aranmıyorum, kızlar mesaj atmasın lütfen.

pfdk nın skandal kararları

'şike ve teşebbüse ceza yok' kararını an itibarıyla açıklamıştır. hayırlı olsun.

benim için masrafa girme diyen sevgili

akıllı kızdır.
arkana bakmadan kaç.

sevgiliye atılan en son mesaj

yok böyle birşey.

mini etek giyen bayanın asıl amacı

kara çarşaf giyen bayanın amacı ile aynıdır.

ersin arslan

Göğüs cerrahisi uzmanı dr.Ersin Arslan 17.04.2012 tarihinde
T.C. Sağlık Bakanlığına bağlı bir Devlet Hastanesinde görevi başında iken, servise kadar bıçağı ile gelen bir şahıs tarafından hunharca bir saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.
Olayı açıkça tespit etmek lazım, yeterli güvenlik önlemi alınmayan hastanenin yönetimi, bağlı olduğu bakanlık bu kayıptan açıkça sorumludur.
Not: Bu ülkede işini yapmaya çalışan doktorlara düşman olan, tüm meslek grubu mensupları ve işsiz, yeteneksiz beyinsizler ordusu ayrıca götünü kaldırmaktan aciz tembel sümsükler, kaldırabilirseniz kına yakın.
Daha çok şey yazasım var ama, değmez sizin gibiler için, en güzeli çekip gitmek bu ülkeden.

lazlar türkler için ne ise kürtler de odur

o öyle değil işte.
karadenizde çay yetiştiren, üç kuruş kazanıp karnını doyuran, çoluk çocuk çalışan köylüm, dağa terörist yetiştirip, yoksulluğu bahane etmez.

hadi len oradan.

izmir lileri kıskanmak

evet, kıskanıyorlar. Bizde gurur duyuyoruz izmirle, bırak denizini, modern insanını, yaşanası havasını, putuna gurban olsunlar.

devletin eğitim politikası

Dindar nesil yetiştirmek olmamalıdır.
Zira anayasamıza göre laik bir ülkeyiz, laiklik ilkesinin kabul edilişinin 75.yılında; devlet her inanca eşit mesafede durma sorumluluğunu atıp, dindar bir nesil yetiştirme yolunda özgürlük adımları atmaktadır.
Diyelim ki ben hristiyanım, çocuğum MEB tarafından nasıl dindar yetiştirilecek?
Devlet bizzat kendisi dindar bir nesil yetiştirerek tüm inançlara nasıl eşit mesafede duracak ?
Alevileri nasıl dindar yetiştirecekler ?
Dindar bir nesil yetiştireceğiz, yani bu alanda başarısız olan öğrencilere ne gibi yaptırımlar düşünülüyor?, mesela doktor olamayacaklar mı ? Eski zaman ulemaları gibi din adamı olmak, pozitif bilimlere geçişte bir ön şart mı olacak ?

otobüste yer boşalınca erkeğin yanından kalkan kız

kokudan burnunun direkleri kırılan kızcağızdır.

doğuda sünnet

genellikle, oldukça geç yaşta yapılıyor, fakirlik, imkansızlık, kültürel alışkanlıklar vs sebeplerledir.

doğuya adımını atmamış vatansever

doğuya adım atmamış birinin, doğu hakkında birşey söylemesi gerçekten zor. yav biz gittik iki sene kaldık. görmesek inanmazdık, bu kadar tembel, asalak, sapık insanımsının yaşadığını.

aile hekimi pratisyen doktor un 7000 tl kazanması

doktorum, 7000'den fazla net kazanıyorum, aslında daha fazlasını hakediyorum.
istersem yurtdışında daha iyi ücretlerle, daha iyi şartlarda yaşayabilirim. bize laf atanlara avrupada tuvalet bile temizletmezler, iyi yine burada bir işleri var.

(bkz: beyin göçü)

bir kadını en çok etkileyecek söz

kadın; bir sözle etkilenebilecek basit bir organizma değildir.
(bkz: gençlere tavsiyeler)

erol taş

1928, Patnos-Ağrı doğumlu sinema oyuncusu.

Kaynak: vikipedi

izmir kızıyım her yerde sevişirim ben

'hiçbir zaman yaşanmamış, ve yaşanmayacak olan diyalog' olarak not düşülebilir.

sol tarafına yatıp uyuyabilen insan

tavsiye edilen uyuma pozisyonudur, kalbinize zararı kesinlikle yoktur.
not: uzman tavsiyesidir.

devlet bahçeli nin fakir olmaması

tayyip erdoğan kadar zengin değildir.

namaz kıldığını reklam etmekten haz duyan kişi

valla biz de kılmadığımızı reklam ediyoruz, dincilerin desteği ile ayakta olmadığımızı ispat etmek için.