bugün

Yazarların (bkz: instagram)da takip takipçi sayıları.

Takip:90
Takipçi:110
Okadarda popüler değilim.
000. Cunku hesabim yok.
Takip 1000000
Takipçi 0.
Yorekok un gerçek kişisel hesabınkinden fazla.
0.
0.

çünkü inst*gram kullanmayacak kadar bilinçliyim.

zito!
Ben kullandigimzaman 1000 uzeriydi bende 60 kisiyi falan takip ediyodum ama en son gittim beni takip edenleri engelledim kapadim instayi:)
120 130 civarı. o kadar tanıyom napim?
773 yaşlandıkça düşüyor.
ee ben eskiden milyon takipçiliydim biraz boşladım sonra düştü cüler nerde?
300 lü bişilerdi.
198. Eklemeyin.
sıfıra sıfır.
hiç çevrem olmadığı için kullanmıyorum baya bir zamandır.
Sifira sifir elde var sifir cunku instagram hesabim yok.
görsel
230muş. Hepsi tanıdık nazar değmesin.
instagramda takip edilmek çok zor bence çünkü o kadar insanın maaşını nasıl veriyorsun bilader. Boş hava atmak bu olsa gerek.
hayatın her türlü pisliğini gördüm. istanbul'da insanların sahtekarlığını, yalanlarını, yapmacık, o leş kokan iftiralarını, para için her şeyini satanları, her insanın bir fiyatı olduğunu öğrendim.

yeri geldi ağladım. yeri geldi dilim dolaştı kaldım öylece. yüreğimi aldım elime, konuşmadan yer altına vurdum kendimi. dağlara açtım ruhumu. insanlara güvenimi kaybettim.

sonra yine o insanların arasına karışmak zorunda kaldım. mecburdum. yer altında kalsaydım intihar edecektim.

şimdi instagram'da gt yapıyoruz. takip etmeyen siktirsin gitsin yazıyoruz. unf yapma orospu çocuğu yapma diyoruz.

insanız çünkü, insanlığın gaddarlığı korkutuyor bizi. yine birbirimize karışıyoruz.

4bin takipçim var. birde takipçi programım.
3 tane;
Kankam, kankamın fake hesabı, kendi fake hesabım.
102 -108
Takipçi-Takip.
takip 28, takipçi 828.
1584/60.

Fazlasında gözüm yok.
1281 - 1270

Evet çok gereksizler var. Sosyal medya mal ve boş insan işidir. Bakmayın işte can sıkıntısına takılıyoruz.