bugün

Clio son model.
görsel
Jeep wrangler rubicon.
görsel
2012 ford focus collection benzinli metalik gri olan. hayalde gerçekci olmak gerekirse.
Chrysler 300c.
1978 model mersedes 200.
Kırmızı rengi eniştemde var. Sürüş zevki gerçekten çok güzel. Özellikle uzun yolda sizi hiç yormaz. Motor sesi enfestir. Yaklaşık 30 bin tl’ye iyi bir tane bulup gerekli bakımlarını yaptırıp kullanmak istediğim tek araba.

görsel
(img:#1867429)
(bkz: aston martin dbs)
Yerim lan seni...
(bkz: Ford Mustang GT500 Shelby)
görsel
20 sene sonra falan alırım herhalde.
Cenaze arabası. Hem de en yeşilinden.
Ama sürücü veya yan koltukta oturmayayım mümkünse. Arkada yatmak istiyorum. Şey, biraz rahatıma düşkünümdür de.
işte bu:
https://i.pinimg.com/orig...cd143f508b2b751e41586.jpg
Lexus lfa.
Mazda furai.
görsel
görsel
Togg... Gerçekleşmesi biraz zor olduğu için anca hayalimizi süsler...
Yanlış anlaşılmasın, parasızlıktan değil. Seri imalatına geçileceğine inanmadığımdan.
eski model bir klasik araba tercihim siyah remk olması kâfi.
Toyota C-HR Hybrid.
1973 model mercedes w114. hele bir de kemik direksiyon olursa tadından yenmez. restorasyonlu modelleri 40 bin ile 80 bin arasında satılıyor. şimdilik hayal ama umarım gerçek olur.

görsel
mustang cobra 1999

hiç kimsenin beğenmediği ama bana aşırı çekici gelen arabadır fiyatı da diğer spor modellere göre çok ucuzdur 70 bincik ayrıca motoru da baya güçlüdür 320 beygir 8 silindir türkiyede trafikte yoktur en fazla 2005 mustang'e denk gelirsiniz o da zaten en çok bilinen modeldir.

mercedese bmw ye vereceğim parayı buna verir amerikan otosuna binerim en azından.
hayalimi çalmış ibneye bak.
insan hep olmayanı, imkansızı ister.

(bkz: Togg) hayalim.
Chevrolet El Camino - göyüzü mavisi
Opel mocca x bir dağaki ay alıyorum. Şu an hayalim..
Her sene değişir. Bu sene 58 chevrolet impala çok istedim. Loto falan çıksa net olarak satın alırdım. Otururum içine, sürmem ama. Bir şey falan olur. Kolu çıkarırım camdan. Öyle mal gibi 6-7 saat dururum içinde. Bazen karşısına geçip seyrederim. Hatta biraz fazla param olsa bahçeye bunu dik şekilde heykel gibi koydururum. Gelen geçen görsün. Çok şahane bir şey sahiden.
öncelikle jip mip istemem.
sedan olacak ama bol ve rahat ölçülerde.
koltuklar kolayca yatak olacak.
gece içinde yatıldığında camlar dahil emniyetli olacak. dağ başında bile yatabileceksin.
taze çay yapabileceğim bi sistem olacak.
tehlikeli olmayan ve araba çalışmasa dahi 1-2 gün ısıtabilecek bir ısınma sistemi olacak.
kendi kendine gidebilecek. evden çıkıp gideceğim yeri yazınca hooop yola koyulacak.
her tür yakıtla çalışacak, elektrikti, gazdı, benzindi.
teker patlama sorunu olmayacak. dolgu tekerde olur.
kar yağdığında zincir, kar lastiği istemeyecek.(teknoloji bu kadar gelişti. yapıverin artık)
yolda bırakabilecek sistemleri hep çift sistem olacak. biri bozulunca yedek sistemle eve kadar götürebilecek.

bunlar hep mümkün şeyler ama nedense hiç bir firma bunları bir araya getirip bir otomobil yapmıyor.

fiyatta yazayım tam olsun. 120 bin tl.
güncel Önemli Başlıklar