bugün

Yılışık bir kedi için dilim salam.
Nesquiktir. Canım cektiydi.
Oto yıkama.
külotlu çorap.
ekmek dolabında kalan son 2 günlük 1 ekmek.
Kokoreç.
parlıament.
soslu fıstık turuncu olanlardan para olsa kaju alacağım ama para yok.
hatırladığım kadarıyla cipstir.
big mac. entry burada.
Havaşa 15tl kaptırdım sözlük. Ordu için 20tl verecek arkadaşla dalga geçtikten hemen sonra muavine dönüp terme ne kadar diye sorduğumda 15tl dedi lan. Birisi 2 saatlik yol diğeri taş çatlasa 45dklık yol yani. Keşke bizimkiler gelseydi önüme dediğimde her şey için çok geçti zaten dırım dırım dırım...
Led zeppelin tişörtü ve on tane ekmek. On tane alana iki de hediye veriyorlardı.
Patito ve biraz abur cubur. 13 tl.
vefa boza - 3 tl.
taksi. zeytinburnun'dan bakırköy'e 15 lira kitledi. hala yanıyor biraz.
şirkete gelirken pohça aldım 1 lira dedi insafsız.
"sen istiyor duj verecek 100 dolar daha" diyen birine.
afedersiniz hacetimi giderdim; 1 tl.
Aylık %7 faiz oranıyla tefecilerden farkı olmayan alışveriş mağazası olan Evkur' a ödeme yaptım.

Birde utanmadan sıkılmadan Türkiye'de vergi ödeyenler listesinde ilk 100 de olduklarını belirten yazı asmışlar. Dayanamadım sordum. Bu faiz oranı ile Türkiye'de ilk kaçtasınız diye.
Rocks Puro vanillia.
Huzursuzluğun kitabı isimli kitapdır efendim. Sadece ilk 3 sayfasını koparıp götürsem bile olurmuş, ya bir insan o kadar mı güzel anlatır tüm susulanları. Ilk 3 sayfaya aşık oldum,tekrar tekrar okudum o sayfaları. Daha okuyorum bakalım,okuyacağım tabi lan 40 lira kitap.
Redbull ve 2 paket probis.
dün aldığım boza, döner, fındık turp, elma, şalgam suyu, ekmek bunun gibi şeyler işte.
minibüs 1,75.
10 lu okey hisset ve 20 li sicak temas..

saka lan saka balon mu yapacam. iki paket tuzlu cekirdek 2tl
güncel Önemli Başlıklar