bugün

bogaz yirtilana kadar bagirabildigin, tekme tokat girisebildigin ve sonunda sarılıp barisabildigin sevgiliyle yapilan kavgalar. (tekme tokat girismeye karşılık gelmemeli tabi)
Kick boxtur. Hani surata kroşeyi oturtursun ya... işte o an insanın içi ferahlıyor be!
Sevgili kavgasıdır. Her ilişkide olması gerekendir.
(bkz: düz tekme zincir yumruk)
Sol yumruğumu oturtursam yeterli benim için. Kavgaya gerek kalmaz ondan sonra.
sevgiliyle olan kavgalardır, yastık filan kullanılabilir.
Mümkünse hiç olmamasıdır. Ama kaçarı yoksa karşımdakinin suratına yerleştirdiğim, yüzündki boşlukları dolduran sevgi dolu bir yumruk bana yeter.
döner bıçağıyla dalmak.
yırmık yırmığa .
Ne verdiyse dalmak.
En güzeli saman altından dövmektir. Hayatıyla. Arka fonda sansar'dan alınır intikam elini git yıka bebeyim intikam evini bak yakar dizeleri eşliğinde. Iste budur.
Ya sen kimsin allahin varosu diyip cekip gitmek. Ben kavga edemem ya kimseyi o derece dikkate almiyorum.
drift yaparak araba ile üzerinden geçip şaka yaptım demek.
Taraflardan birinin sonunda muhakkak öptügu kavga şeklidir taraf sevgili de olsa ana baba da olsa kardes arkadaş da olsa bu böyledir.
nerden geldiği anlaşılmayan şekilde.
görsel
Çok marjinal fikirleri olan şekillerde.
tarafların birbirine sandalye attıkları kavgalar.
sen kimsin lan sen kimsin şeklinde devam eden kavgadır. sadece bu var genelde. komik oluyor.
sonu tokatla bitip arkanı dönüp gittiğin kavga. elinizde okkalı bir yüzük varsa tadından yenmez. tabi tokadı atan sizseniz.
sinirlenince çok pislik bişey oluyorum ben ya. erkek olmadığım halde çok feci küfrediyorum. ağzıma ne gelirse artık.
direkt kafa atıcan abi başka türlü olmaz o işler.
(bkz: horoz dövüşü)
patlayan dudağımdan süzülen kanın tuzlu tadının dilime geldiği, açılan kaşımdan süzülen kanın görüşümü kapattığı bir kavga şekli.

not: biraz adam olun yahu. herkes mi kavgada döven taraf? hiç mi dayak yemediniz?
güncel Önemli Başlıklar