bugün

mesajlaşırken kullanılan kısaltmalardır.
şu son günlerde ''arv'' kısaltmasından bıkkınlık geldi. nerde kezo, marjinal taklidi yapıyım diyen varsa cümle sonuna arv koyuyor amk.

edit: arv ne demek diye mesaj atanlar var. '' allah rahatlık versin '' demekmiş.
memnun oldum.
(bkz: m o)
(bkz: tm)
(bkz: tmm) altı üstü iki harf gireceksin lan. tmm nedir tmm.
(bkz: tşk)
Hn. En nefret ettigim kisaltma. Kezban Hn. diye yazilir ben her seferinde onu Kezban Han diye okurum. Usengeclik iyi birsey degil, Hn. Yazmak business hayatina yakismiyor, uzun uzadiya Haniiiimmmmm yazin.
öncelikle arv ne demek ?

en uyuz olduğum kısaltma diye bir olgu yoktur. açık ve net kısaltarak yazanlardan nefret ederim. hala yazacaklar varsa da en yakın zaman makinesinden 2009'un facebook'una gitsinler.
(bkz: rte)

kusacam.
K.i.b oldum olası hiç sevmiyorum bunu. Yapan kişiye kürekle vurun.
Ok. Tmm hatta tm. Arv. Kib. By??! Slm. Mrb. Nbr. Sa. As. Mo-memnun olmuş bah hele canım ya- öd. Go. Tşk. cnm... uzadıkça uzar. O kadar samimiyetsiz ki şunlar.
(bkz: sa)
(bkz: as)

kullanan kişilerden nefret ediyorum.
akp. dir.
Ok
Tmm
Cnm
Sn blrsn
aslinda genel olarak her seyi kisalttiklarinda bir itici,soguk duruyor. Kisaltiyosa zaten bir skinti vardir. Trip atiyor ihtimali yuksektir.
(bkz: slm cnm nbr)
(bkz: knk)
(bkz: tmm)
naslsn cnm
tsklr
hm

türkçe konuşmak bu kadar mı zor be!
Kesinlikle grşrz.
Kesinlikle slm bundan daha itici bir kisaltma yok.
Amk, sa, as, lol, hdp, apo, bkz gibi kısaltmalar beni dinden çıkartmaktadır.
(bkz: bae)
Muro.
Muro ne amk.
(bkz: aro) allah razı olsun muş???
Küfür kısaltmalarıdır. Herkes mayasını belli etmektedir anlayana. Sanki biz yazamıyoruz, ulan herkes anasını, bacısını düşünüyor. Sen düşünsen o kelimeyi yazmazsın.
tmo... tanistigima memnun oldum demekmis. igrenc.
(bkz: lol). bu ne iğrenç bir şeydir ya.
(bkz: Mka)
(bkz: Mustafa Kemal Atatürk)
Sensin mka hadsiz.