bugün

entry'ler (22)

coca cola

Razer Gold bakiyesi ile LoL için Kutu ve Anahtar hediyesi veriliyormuş.

world of warships

Uzun zamandır oynadığım bir oyun. Geçtiğimiz günlerde Denizaltılar da oyuna eklendi

black desert online

BDO'ya ücretsiz sahip olabilirsiniz arkadaşlar. Para vermenize gerek yok. sadece oyuna biraz zaman ayırmalısınız şu sıra. 2. Yıldönümü Kutlamaları etkinliğinde ücretsiz kalıcı erişim elde edebilirsiniz.

mmorpg

BDO'ya ücretsiz sahip olabilirsiniz arkadaşlar. Para vermenize gerek yok. sadece oyuna biraz zaman ayırmalısınız şu sıra. 2. Yıldönümü Kutlamaları etkinliğinde ücretsiz kalıcı erişim elde edebilirsiniz.

online oyun

oyun

hiç sözlükten biriyle buluştunuz mu

noooo (bkz: ilk buluşma)

avusturya da etin kilosunun 7 euro olması

bizdekiyle aynı :P

mmorpg

kesinlikle Black Desert diyorum,%50 indirimde şuan oyuna hızlı başlamak için paketlerde var baya da makul fiyatlar bi bakın derim

steam

Hiç düşünmeyin, direkt başlarım derim şuan %50 indirimle birlikte çok güzel oyunda diğer rakiplerden öne geçmek için başlangıç paketleri var. Kesinlikle tavsiye ediyorum!

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

"bi insanın tüm hücreleri seni özler mi? özlüyor. "

mustang

iran filmlerine merak salan biri olarak gözümde vasat ve fazlaca esinilmiş (saygıdan çalıntı demiyorum) film.

türkiyeden oscara aday diye sevinmeyin. türkiye desteklememiş. fransanın desteğiyle oscarda. zaten gilm almanya-fransa-katar ve türkiye yapımı. sadece türkiye yapımı olsaydı (dislike işareti).

yazarların en nefret ettiği kısaltma

(bkz: tmm) altı üstü iki harf gireceksin lan. tmm nedir tmm.

mehter marşı

kardeşimi dövme isteği uyandıran marş.

bundan bir kaç yıl önce kardeşim can, anasınıfına gidiyor. tabii o sıralar muhteşem yüzyıl popüler bir dizi. çarşamba günleri hiçbir şekilde kaçırılmadan izleniyor. annemler kardeşime ışıklı, sesli mesli bir kılıç almışlar. çocuk bu marşı ezberliyor. masa örtüsünü pelerin gibi bağlıyor. kalkan ve kılıcını alıp tüm gün bu marşı söylüyordu. acayip şekilde sinirimi bozuyordu. hala duydukça dövme isteği uyandırır bu marş.

karşıdakini umursamadan sürekli konuşan insan

sürekli evet veya hıhı dememize sebebiyet veren insan evladıdır.

bordo ruj

sonbahar ve kış için müthiş renkteki rujdur.

büyük ikramiye çıksa yapılacak şeyler

önce bi süt banyosu yaparım. süt banyomu yaparken planlar hazırlarım.

fotoğraf makinesi alacaklara tavsiyeler

kalkıp 2 ay sonra bir köşeye atacaksanız almayın.

erkekte kalp güzelliğine bakarım diyen kız

yalancıdır. her ne kadar yakışıklılığa bakmam diyorsa da yanına yakışacak birini arar.

sadece bira seven kadın

ister yaz ister kış ister gündüz ister gece bi bira ne güzel gider be diyen kadındır. benimdir bu kadın ben.