bugün

yazarların aldıkları -sms olur, mms olur, sözlük mesajı olur ben işin orasında değilim- kendilerini derin korku ve endişeye sevk eden mesajlrın içerikleridir. sözlük mesajı paylaşacak arkadaşlara, mesajların sahiplerini ve ince detaylarını paylaşmama noktasında ikazda bulunmak isterim.

temsil misal, geçen gün biri bana "senin götünü keserim" diye mesaj atmıştı. tırstım.
internetten tanışılan,ismin ve şehrin yanlış söylendiği arkadaşla konuşurken çok kızdığı bir anda gerçek ismimle hitap etmesi.
tam olarak şuydu :
sakın okuma 18 + bir erkek akşam
okuldan gelir gelmez bilgisayarı
açmış.bilgisaya r acılır acılmaz
"annen öldü demiş".diger odaya
bakınca annesini ölü bulunmuş.
... Annesini seytan ısırmıs bilgisayara
şeytan girmiş,eger sen annenin
ölmesini istemiyorsan 15 yere
paylaş özür dilerim mecburum...(ya
of bikere okudum okumasam
kesinlikle böyle birsey
yapmamSana Okuma dedik dimi
yapıştırsimdi 15 yere
yaklaşık bir saat önce · Beğen
Emre Yahi bir çoçuk bilgisiyarında oynarken
bu yazıyı görmüş hiç kafasına
takmamış ve 3 saat sonra ruhLar
tarafından bıçaklanmış ve hiç
biyerinden kan akmamış evinde
sadece bir odada şu ses
çıkıyormuş ''iNANMAYANLARA
iBRET OLSUN'' SENDE iNANMASSAN
3 ......SAAT iÇERiSiNDE RuhLarı
görebilirsinz Bunu Her 20
Yorumun aLtına yapıştır yoksa 3
saat içerisinde ruhları göreceksin....
bitti bu kez gerçekten bitti. bir daha beni arama.
Mirc de ''adresin tespit edildi, geliyoruz'' msjı. Yıl olmuş 2012 hala gelecek!
geçen yaz ne yaptığını biliyorum.
--spoiler--
sebebini mi merak ediyorsun? soğudum... bitti... kalmadı bende sana dair herhangi bişey... ne negatif ne de pozitif herhangi bir his kalmadı.. varlığın veya yokluğun bana herhangi bişey ifade etmiyor.. yani senin beni aldattığından şüphelenmiyorum ki, bana güven verici 2,3 cümle kurduğun zaman problemi aşabilelim.. veya bana kaba davranmıyorsun ki, seni uyarmam ile kendine çeki-düzen veresn..
demem o ki, istersen buna elektrik alamama de isterde hissin duygunun ölmesi de.. ama bitti.. burdan sonrası sana hayal kırıklığı olur, bana ise zaman kaybı olur. sen hayal kırıklığını göze almışsın belki ama ben ne zaman kaybını göze alırım, daha da önemlisi ben bir insan ın hayalini kırmayı göze almayı reddediyorum!! ve hiçbir kuvvet te bana böyle birşeyi bilere isteyerek yaptıramaz.. anlayacağın bitti.. dediğin gibi bana mesaj atma veya arama bende aynı şeyi yapacağım... hoşçakal (11 ağustos 2012 saat 22:03)
--spoiler--
ben kocasıyım. abereeeey.
.... ..... iSiMLi ŞAHIS BORNOVA METRO DURAKLARININ OLDUĞU YERDE KAZA GEÇiRMiŞTiR. KENDiSi
EGE ÜNi. HASTANE MORGUNA KALDIRILMIŞTIR. CEP TELEFONUNDAN TÜM NUMARALARA MESAJ ATIYORUZ LÜTFEN TANIYAN GERi DÖNÜŞ YAPSIN.

KIZ ARKADAŞIMDAN GELEN MESAJDI
you know who kafanı kırıcam çabuk eve gel - anne
"seninle seks etmek istemiyorum." façalı ve beyahut da yaralı yorik.
"sarılıp uyuyalım..."

herhangi seks sistemine o günden sonra o kadar yaklaşamadım.
'' geçen yaz ne yaptığını biliyorum.. ''
baban beklio evde, hele bi gel kıracak kafanı.

-annen.

bu gerginliği ve korkuyu başka bi yerde hiç yaşamadım.
Ne yapıyorsun?

--spoiler--
Bi bıkmadılar bu mesajı yazmaktan. Hayır yani dakka başı rapor mu verelim? Onu yapıyoz, bunu yapıyoruz diye..
Bir daha yaz "sıçıyorum lan, sıçıyorum" yazmazsam!
--spoiler--
su bizim birikmis kiralari görüsmeye geliyorum.
UYAP'tan gelen her türlü mesaj.
*"söyledğin yerdeyim ben, nerdesiniz * siz? aç şu telefonu"
ben o gece için şükrediyorum o korkuyla şahane bir yalan uydurup canımı kurtabildiğim için. *