bugün

işsizliğim. Hiç sekmez tam bir iş bulma arefesindeyim tak bir şanssızlık oluyor ve gene işsizim. Demek ki bu paralı kölelik bana göre değil. Mandıra filozofu mu olsam acaba.
Allah’a olan inancım.
Sigaram.
görsel
bindiğim araba. binmeden önce lastiklere biner binmez de yakıt durumuna bakarım. araba arıza yapmazsa hiç yolda kalmam aga.

hiç çemkirmeyin olm bizde böyle * yarı yolda bırakmayacak bir insana falan denk gelmedim henüz.
Sakarlığım.
Kıldığım namazlar.
allah’a olan sonsuz inanç ve güven, çünkü “kuşluk vaktine ve sükûna erdiğinde geceye and olsun ki rabbin seni bırakmadı ve sana darılmadı.” duha 1-3
gölgem desem o da gece yok aq.
bindiğim uçaklar, hiç yarı yolda bırakan olmadı !
inancım umudum. her ne kadar umut kötüdür süründürür dense de, umut lazım, umut etmek lazım arkadaş. yoksa değil yarı yolda kalmak o yola giremeyiz bile. yarı yolda kalmak bile lüks olur o kadar yani.
ilyas usta yol yardımı. 7/24 sunulan ve telefon ya da mesaj aracılığıyla talep edebileceğiniz bir hizmet.
Fitness ve kickboks.
kötü şans.
Duygularım.

%100 çalışıyor bir kere bile teklemedi. Artık içimde nasıl bir sistem varsa anında sinyal veriyor.
Aile açık ve net.
sıradan çinko karbon pil.
Duracel.
Casio fx-3650 p, 16 yıldır ah demedi.
Doğrusu kişinin kendisidir. Fakat ben napıyorum doğrusunu bilmeme rağmen inkar ediyorum.
gölgem...
Düşmanlarım.
Pamukkale seyahat. Dogan slx. Şimdilil ilk aklima gelenler bunlar.
Geçmiş. Geçmişim beni hiçbir zaman yarı yolda bırakmadı. O tecrübelerim ve çektiğim acılar hep geleceğimi güçlendirdi. En sadık dostum onlardı hep.
Egom jajsjaj sayesinde hala ayaktayım her gelene "sen kim köpeksin" diyerek bakıyorum canım kendim ❤️.