Maison Francis Kurkdjian-Baccarat Rouge.

pahalıdır lakin bunu ne zaman sıksam ''parfümün nedir?'' sorusunu alırım.yazarlara öneridir.
Direkt öneri yapmayacağım, lütfen kendiniz koku notalarına göre araştırma yapın.

Ama naçizane tavsiyem, esmer tenlilerin hafif kokular seçmesidir, çiçeksi parfümler gibi. Esmer tende kokular ağırlaşacağı için, şekerli, baharatlı kokular çevreye eziyet verecektir. Beyaz tenliler için pek fark etmez, istediğiniz kokuyu kullanabilirsiniz. Ama, kokular beyaz tenlilerde çok kalıcı olmadığından biraz daha ağır koku notalarını tercih edin.

Şekerli, meyveli kokularla, bye.
Yeşil sabun.
(bkz: yasemin kolonyası)
yaz için dior sauvage,
kış için tom ford tobacco oud.
yaz geldi ama olsun, bol sarımsaklı işkembe çorbası.

vanminitlan: bağyan olsam hemen gidip hamilelik testi yapmak için çubuğa işerdim. yok yani, emziren anne gibi nereden geldi aklımıza?
Ay ne kadar elitsiniz ayol. Ben açık parfüm alabiliyom anca. Küloyla.
Tütün kolonyası.
terre d'hermes. Hayatıma giren insanların çoğu parfümümün markasını sormuştur.
alerjik rinitim olduğu için pek kullanmasam da Bvlgari fena değil. Hugo bossunda bi kaç modeli gayet kalıcı ve güzel.
şu an ne kullanıyosun derseniz a101den aldığım çakma parfümsü kolonyayı kullanıyorum.
En son kenzo- flower almıştım. Tam bahar parfumü.mis gibi.
hacı misi.
Sephora’ya gidip gizli gizli kokladıklarını yazmaya gelmiş millet.

Arkadaşlar hepimiz market poşetine para vermemek için şu meyve-sebze reyonundaki şeffaf ince poşetleri koparıp koparıp duruyoruz. Yabmayın abicim, biz bizeyiz.
görsel
Sayin romali erkek suser kardeslerim icin yaziyorum:

Butce sorunu yoksa tom ford - bitter peach.
Varsa, mont blanc - explorer.