bugün

biz bu internete para veriyoruz hem güldürmüyor hem de bilgilendirmiyor.

lütfen gereği yapılsın.
Kaliteli yazar.
dini derslerime tabii olan yazar, ateist bir din hocası olarak müminlere din öğretmeye bayılıyorum, bugün konumuz kuran, evet kendisine kuranı öğretiyorum. inşazeus sayemde cennete girip huri zıplatacak.
Arslan yürekli kardeşim. Niye şaşırıyorsunuz ki adam fıtratının gereğini yapmış. Biri meydan okumaya kalkmış. O da meydana çıkmış, maçasına güvenen bir merdane istemiş, fena mı etmiş ? O yine mertlik etmiş.
#37799782 birilerinin pembe otobüse ısındırma trollü. Bu yazar sayesinde eksi oy almadan da trollük yapılabildiğini gördüm.

Neymiş toplumun eğitimi çok mu kolaymış?
Dünyanın kıskandığı ülkede eğitim kolay değil öyle mi?
Bu yüzden kadınlar şiddet görüyor ve yine kadın suçlanıyor. Tıpkı tecavüze uğrayan kadının suçlanması gibi.

Bu erkeklerin olduğu bir ülke kadının cehennemidir. Hem Müslümanlığı kimselere bırakmayıp hem bir kadını gözle ya da elle taciz etmeyi kendinize nasıl açıklıyorsunuz bilmiyorum. Ama bir tatil yöresine gittiğimde en rahat ettiğim yer kendini müslüman sanan kesimin olmadığı, o gâvur deyip aşağıladıpınız insanların olduğu yer ise kendi ahlak anlayışınızı sorgulayın.

Eğitim hem kadın hem erkek için elzem bu ülkede. Çünkü karşı cins hakkında tek bildiği cinsellik yaşanacak bir varlık olması. Kadınla iletişim, saygı, anlamaya çalışmak gibi erdemlerden yoksun bir babanın evladı ise işi daha da zor.
Benim pembe otobüse karşı çıkan entrim hakkında attığı mesajlara verdiğim cevaplardan entry yapmış.

Kadınları bazı erkeklerin şerrinden pembe otobüsle koruyamazsınız. Pembe otobüs ayrıştırıcı bir yöntemdir. Ve bu bilinerek özellikle ortaya atıldı. Diyanetin fetva verdiği bir ülkenin laik olduğunu kimse söyleyemez. Mollaların aday olduğu bir yönetimde kadının güvenliği de olamaz. Pembe otobüsün ucu çarşafa kadar gider.

Bu hikayede Pembe kocaman bir yalandır güvenlik. Kadını tüm yardım çığlıklarına karşı koruyamayan bir sistem pembe otobüsle neyini koruyacak Allah aşkına?

Bildiğin aktroll. Ama bu eksilere düşmüşlerin inandırıcılığını kaybettiğini gördüğü için artılık entryler yazmış. Hepsi bu. Eminim bunun gibi pek çok kandırıkçı vardır.
#38624022 arkadaşın nickaltını dolduruyoruz isteyen buyursun.
Bak kardeşim sen bir şeyi anlamamakta ısrar ediyorsan, kadınla erkeği aynı ortamda görmekten rahatsız oluyorsan, "bana lütfen karma eğitimi savunma. ben de o eğitimden geçtim. sadece iki tarafın da yozlaşmasına sebep oluyor.""üniversitenin zaten çivisi çıkık onu konuşmuyorum bile." Diyorsan ben sana AKP'li derim çünkü yobazsın.
Kadın senin gibilerin kafasında sadece bir seks unsuru olduğu için onların sizin olduğunuz ortamda bulunması caiz değil. Benim için de çükünü kontrol edemeyen kesimin bize ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapması aklımıza ve onurumuza yapılan hakarettir. Anladın mı güzel kardeşim.
Sen çük kontrol sorunu hocalarla bunun normal olduğunu sanarak yetişmişsin belli. Yoksa kadını ayrı otobüste taşımaya yönelten sorunun erkeklerin eğitim sorunu olduğunu, bu tür çözüm yolunun ucunun açık olduğunu göremeyen bir cahil olduğunu fark edebilirdin. Bir adım sonrasını göremeyen bana sığ demiş. Sığ sularda boğulası zihniyet.
X numaralı şahıstır
Yalnız kendisi Allah peygamber ve şeriate sövenlerle diyaloğa girip hakaret yazılarının meşhur olmasını neden sağlıyor merak ediyorum.
Şimdi pek tanımam etmem ama üstteki entry nin, üstünde ki ibne kötü biliyorsa iyi biridir.

Bir anda sevdim.
nickinden buram buram anonimlik akıyor. severim.
aslında kumaşı iyi olan bir yazardır ama kafası biraz karışık.
Yıllardır 87 model BMWsini satmaya çalışan yazar, birader vallahi gına geldi. 2004 full+full ford focus vereyim, üstüne 18.000 tl fark ver kapatalım bu muhabbeti burda.
inşallah hiç evlenemez. Amin.
akıllı ve donanımlı olmasına rağmen potansiyelini yeterince iyi kullanamayan bir yazar. zeki ama tembel gibi birşey yani.

takip ediyorum ama uzaktan.
(bkz: arkadaşlar evlendi)

bakınızını nick altına yazmak için beklediğim yazar.
görsel
Sahte benzin üretmeye çalışan yazar. Rakı devri kapanınca işsiz kaldı evet.
satranç konusunda başarılı bir yazar. ben bir hazırlanayım tekrar oynayalım diyeli bir iki ay oldu. hala hazırlanıyorum.
beylikdüzü'nde bir karavanda meth pişirmek istediğim yazar. burda çöl yok bro idare et.

bence düşün, seninle heisenberg - jesse pinkman olabiliriz. koala da badger olur gaziosmanpaşa'da malı satar. haber bekliyorum.
Patlayacak diye çok korktum.
süphanallah ilk defa görenler*

t: bir deney, bir yazar
Sağlam bir yazar.
Ay çok tatlı pamuk şeker gibi.

Deney yapan boğaziçili yazar.
eğer hala bir alıcı çıkmadıysa şu bmw 97 model arabasına talibim.
edit: mesaj attı 87 miymiş. kalsın anam arabayı alır sonra yolda kalırız falan mazallah.
Enes abiiiii. Enes abiden çalmış. Puh sana. Biz enes abiyi seviyoruz. Sen git.
babaannen evde değil herhalde kanka.
gelirse bilimsel çalışmanı destekleyebilir.

https://m.youtube.com/watch?v=Kzam4cad4R0#

geleceğin bilimine evinden imza atacak yazar.