bugün

ben bu mereti kışın ayağı sıcak tutan bot gibi bi şey sanıyordum ama öyle değilmiş. bugün istanbul'da havanın güzel olmasından mütevellit birçok hanım kızımızın ayağında görmemle birlikte içim bi hoş oldu. yazı kışı yok galiba bunun. sonra çarşaflılara derler bu sıcakta nasıl geziyorlar diye. pehh.
ayaklarda sauna etkisi yaratmak için yapılabilecek eylemdir.
ucuzluktan faydalanan özentinin yapacağı harekettir.
ugg botların ısıyı muhafaza etme özellikleri vardır. kışın sıcak, yazın serin tutar. ama pek tavsiye edilesi bir ayakkabı değildir. sağlıksızdır. ayağın anatomisini bozmaktadır. görsel açıdan da pek sevimli ve şık durmadığı kanısındayım.
hala ısrarla ugg giyenler var.güzel bir ayakkabı olsa neyse ama iğrenç
bir rivayete göre serin tutuyormuş. ugg giyen hanım kızceğizler bu rivayetin arkasına sığınıp o tüylü şeyi yaz günüde giymeye devam etsinler deyü uydurulmuş bir bahanede olabilir, bilemiyorum.
birde söyle bir durum vardır.

(bkz: mersinde ugg giymek)
ayaklarda mantar enfeksiyonuna davetiye çıkarmaktır.........
kışın sıcak yazın serin tutar ablacım diyen ugg satıcısına inanarak hareket etmektir.
kişi kendine yakıştırıyorsa sorun yoktur demek bu durumda geçersizdir, yahuu bu elemanlar ne kadar mal olabilir ki aklım almıyor güzel bir şey olsa tamam da mühendislere sordum 5 para etmez çin malı dediler kaldı ki yaz günü o güzelim kadın bünyene nasıl yakıştırırsın onu anlamıyorum, yani gördüğümde önyargı oluştu artık - görmemiş kodumun orospusu diyorum - hayır erkekler gibi de değilsiniz sayısız opsiyonunuz var o kadar tatlı seçim yapan hatunlar varken sizi çıktığınız yere yollamak gerek, hayır piyasayı düşürüyorsunuz amk...
kara murat özentisidir o da yazın giyiyor ben niye giymiyim diyen kız tipidir.. bir de ucuzluktan faydalanmış olabilirler
kimse kusura bakmasın ama mallıktır. **
http://www.sheepskinboots...ploads/2009/10/konnie.jpg

Edit: Çakma olmayanı yani türkiye'de her kızın ayağında gördüğümüz değil, yazın serin kışın sıcak tutarmış, gerçek koyun yününden yapıldığı için.
çok sakıncalıdır.
aman diyeyim. akşam evinize gidin muhakkak. hata edip misafirliğe falan giderseniz allah muhafaza ayaklar fare ölüsü gibi kokar.
kışın sıcak yazın serin tutar kısmı, satıcısından değil, bizzat üreticisinden edindiğim bilgidir. tabi pazarlama şartlarını da düşünecek olursak, sırf satsın diye uydurma bir şey olabilir diyebiliriz. fakat koyun derisinden yapıldığı için böyle bir özelliği olması normaldir. bu derilerin, nemi emme özellikleri vardır. bütün bunlara rağmen kullanılmaması gereken botlardır. ayak ve bilek ağrılarına sebebiyet vermektedir.
(bkz: görmemişin ugg ı olmuş)
evet. ben bunu hemen hemen her gün görüyorum hemde sıcaklığın gölgede 40 derece olduğu bi yerde. sorduğumda ise ugg un kışın sıcak yazın soğuk tutuyor olduğunu iddia ediyorlar *
(bkz: zürafanın düşkünü beyaz giyer kış günü)
(bkz: baba ben tarz oldum)
karda plajı sormaktır.
kızılayın promosyonunu yapmaktır.
ne kadar tiki * de olsa ayağı leş gibi kokan iğrenç hatun.
ayaktan Çıkarılmak istediğinde toplumdan uzak bir yerin seçilmesi gerekir.
verdiği paranın hakkını çıkarmaya çalışıyordur veya halen kendine mevsimlik ayakkabı alamamış onlarla idare ediyordur...
ona o kadar parayı verip ayağına giyiyorsa yaz günü de giymesi son derece normaldir.