bugün

Son ülkücülerden donanımlı hitabeti çok iyi keşke MHP'nin yada iyi Parti'nin başında olsa.
Siyasette farklı liderlere ihtiyaç var 75 80 yaşında bi lider yorgun görünüyor..
Konuşuyor reis.

görsel
Sağcılık nedir sorusunu yaşayarak anlatıyor. Ak partiden bakan olursa zerre şaşırmam.
Müthiş hatiptir.
Adamdır.
görsel

Boş boş konuşmaya devam ediyor.

iyi Parti'nin göçmen karşıtı politikalarından ne kadar memnunsam bu heriften de o kadar rahatsızım.
--spoiler--

“Marşın ruhu sadece orijinal hali ile anlamlıdır. Türk’ün vatanını hangi duygu ve ruh ile beklediğini, koruduğunu bütün dünyanın anlaması için de Marşımız dünyanın bütün dillerine çevrilebilir ve şiir olarak okunabilir. Yeter ki istiklal Marşımız ve Türk hissiyatı başka milletlerce de anlaşılabilsin. Zaten Almanca, ingilizce, işaret dili ve başka diller ile açıklandığı çeviriler de vardır ve yıllardır şiir olarak okullarda, yurtdışı programlarında da okunmaktadır. Öğrencilerin açılışta orijinal marş şekli ve bestesiyle Türkçe ve sonra da şiir olarak Arapça okunmasını da bu çerçevede görmek lazımdır. Bu çocuklarımıza buradan yüklenilmesini doğru bulmuyorum. Türkün mesuliyetinin ve istiklal mücadelesinin daha iyi anlaşılması için marşımız, şiir haliyle her dile çevrilmelidir. Bunda hiçbir mahzur olmadığı gibi hatta bu çeviri gayreti teşvik de edilmelidir.”

--spoiler--
tv de rastladığımda dikkatle dinlediğim politikacı. doğruları bu kadar akıcı ve bastıra bastıra konuşan birine rastlamak kolay değil.
Keşke keşke MHP'nin başına geçse... çok değerli ülkücü içten samimi,kibar Türkçülük yönü zaten olağanüstü.
inşallah hak ettiği değeri görür inşallah Allah yardım eder türk siyasetinde olması gereken birisi.
Düşünün bi MHP'nin başında yavuz ağır alioglu yardımcısı sinan oğan ve ümit Özdağ...
cidden çok iyi bir politikacıdır. böyle enteresan adamları görmek de bir tecrübe.
çok boş konuşuyor klasik türk sağ siyaseti.
türk siyasi arenasında az bulunan kaliteli üsluba, zekaya, espiri yeteneğine ve netliğe sahip isimlerinden biri. toplasan bir elin parmağını geçmez böyle isimler.

armağan çağlayan ile yaptığı röportaj;

https://www.youtube.com/watch?v=fpOSD8Q_bIE
--spoiler--
"babam elleri kelepçeli geçerdi. okulun önünden adliyeye götürürlerdi. babam öğretmendi. 'mustafa hoca geçiyor' derlerdi ben bakamazdım".
--spoiler--
-5 milyon Suriyelinin Türkiye'ye gelişigüzel şekilde alınmış olmasından,

-bu insanların 10-15 yıl sonra yaratacağı demografik, toplumsal ve politik sorunlardan,

görsel
- Bu insanların şu an insanlık dışı koşullarda, asgari ücretten az bir paraya ve sigortasız çalıştırılmasından (ve Türklerin çalışması gereken işlerde çalışmasından)

En ufak rahatsızlık duymayan politikacı müsveddesi. Yazık bize ki böyle değersiz insanlardan Türkiye'yi düzlüğe çıkarmalarını bekliyoruz.
Bbp kökenli olduğu için iyi parti ile uyumsuz açıklamalar yapmaktadır.
iYi Parti'de görevden alınan genel başkan yardımcılarından biridir.
iyi partide son kalan ülkücü cenah temsilcisiydi. Onun da ipini çektiler. Soran olursa hdp bizim düşmanımız dersiniz.

Lan meral. Çok tehlikeli kadınsın şerefsizim.

Edit: zafer partisinde yer alamaz. Agabeye geçer.
Hdpkk böyle istedi.
Acilen Zafer partisine geçmelidir.
O olmazsa AKP'ye geçsin.
iyi parti'de hdpkk ya tavır koyabilen tek adamdı.

Yazık olmuş.
chp'nin götüne yama olmak için dünyaya gelmiş bir partide yavuz'un zaten var olamayacağı belliydi.
Dini siyasete alet etmesine kızardım ama pkk stepnesi malum partiye en sert tavır koyan millet ittifakı üyesiydi.

Yazık gerçekten.
Görevden alınması iyip in lehine olmuştur. Fark edilirse iyi parti ülkücülerden kurtuldukça toplumdaki ağırlığı artıyor. Kendileri için tam bir fiyasko olan yerel seçimlerde de kazanabilecekleri belediyeleri (balıkesir, manisa, denizli alınabilirdi) ülkucü adaylar yüzünden kaybettiler.
Yobaz iyi partili, geldiği birlik partisine geri dönse oraya daha çok yakışır.
Yakınen tanırım. Kaç kere dedim senin yerin iyi parti değil diye.
kripto a ke pe li !..