bugün

9 yavrusunu emziren köpeği gözünden vurup öldürmüş bir insan kılıklının yaptığı vahşiliktir. insanın boğazı düğümlenir ve diğer haberlerin bir hükmü kalmaz artık. çünkü insanların insanlığından soyunmuş, çırılçıplak dolaştığını bir kere daha anımsatmıştır soysuzun biri.
http://gundem.milliyet.co....2012/1575610/default.htm
(bkz: hayvanın hayvanı vurması)
(bkz: inşaat küreği ile köpek dövmek) tıpkı buradaki orospu çocuğu gibi bir başka orospu çocuğudur. nasıl bir şerefsizliktir anlamadım arkadaşım ya.
babadan oğula nesil olan insanların yapabileceği eylem. en ağır şekilde cezalandırılmalıdır.

insan öldürmekle hayvan öldürmek bir olmadığı sürece daha çok duyarız böyle haberleri.

allah'a havale edilmesi gerekiyor adamın. hesabı bu dünyada sorulur inşallah.

(bkz: ufuk günaydın)
artık diyecek hiç birşey bulamadığız, götünden sikilesi hayvanlardır.
Zeka yoksulu, gücü ancak savunmasız bir hayvana yeten, kafası ezilesice, yaşam hakkını dahi sorgulamama sebep olan son olarak da insan olmadığına emin olduğum pislik varlığın eylemidir. insanlığımızı unuttuk da bu kadar mı?
"Ben hayvandan daha beter bir mahluğum" demenin bir yoludur.
Hikayedeki kopek ve insanin ayrimi yapilamamaktadir.
dünyadaki bütün orospular bir araya gelse, böyle bir orospu çocuğu doğuramaz dedirten şerefsizdir. insan değildir, o yüzden insan kelimesi kullanılamaz.
allah belasını versin dedirten insanlar.
Allah alayını kahretsin dediğim insan tipidir. Özellikle kutusunda uyuyan kediyi kafasını ezerek öldüren türevine müthiş gıcık olmuş aynının onada yapılmasını düşünmüşümdür.
(bkz: hayvan hakları)
sorun kendisinde değildir efendim, bu zalimce davranışı sergileyen şahsın annesindedir!
hayvan düşmanlığının son noktasıdır.

sadece bu değildir tabii, şerefsizliğin, orospu çocukluğunun dik alasıdır.
insanlari sevmek için sebep bulmaya çalışırken , bunu iyice zorlaştıran bir haber ışte.. boşuna hayvanları insan denen canavardan daha çok sevmiyorum ışte.

edit :şehre bağlayan zihniyetler de var?!
insan her yerde aynı tür, dünyanın neresinde olursa.
bunda bile laik, kemalist yok bilmem ne(!) izmir söylemleri ışte! izmir gibi güzelim kenti de beğenmeyen gitmez, görmez bu kadar basit.
Köpek gibi gebermeyi arzulamaktır.

Bu insan kılıklılardan birine denk gelirsem birgün buradan sözüm olsun 3 ay hastahaneden çıkamayacak hale getireceğim.

Hayvanları korumakla ilgili kanu lar insanoğlunun vurdumduymazlığının, bencilliğinin bir tezahürü gibi.
laik şehir izmirde gerçekleşmesinin manidar olduğunu zannedenlerin olduğu vahşet.

lan eşşekleri de mi hep izmirde tövbe tövbeeeee. Biz biliriz lan müslüman köyleri...
hunharca katledilmesi gereken insanımsıların yediği halttır. nasıl bir insanlıktır bu? afedersiniz insanlık dedim ama bu hayvanlık bile olamaz.