bugün

ülkü ve alperen ocaklarında buluna bilicek,on bir on sekiz yaş grupları arasında saçlarını sedat peker modeli kesmiş elinde tuttuğu takımın tesbihi ise dolaşan adeta çürük yumurtayı anrıdan insanlardır.
yavru kurtların en belirgin özelliği sigara çay kahve gibi her insanın normalde kendisinin bile alabileceği maddeleri reisine vermekle görevlendirilmiş olmaktır,eğer bu durumu eksiksiz yerine getirirse ilk kız kavgasında reisin sağ kolu yanında olacaktır.
(bkz: liseli devrimci)
(bkz: hoca efendi öl dese ölürüm diyen mürit)
(bkz: götünden uydurmak)
ülkücülük konusundaki engin bilgilerini gayet saygılı, edepli ve faşizmden uzak bir şekilde paylaşacak olan yeni nesil yazardır. hoşgelmişem a dostlar...

edit: zeykur'dan bilen bilir beni. uslu duracağıma namusum ve şerefim üzerine söz veriyorum. modlar duyun beni...

http://www.formspring.me/cccyavrukurtccc
gelir gelmez troll damgası yemiş yazar. yahu bismillah gardaşlar. benim amacım eğlenmek. kime ne demişim ki troll dersin amkumun liselisi?
sekizinci nesil yazar.
hoşgelmiş.
auuu reyiz auuu.
çekirgedir. öğrenecek çok şeyi olandır.

(bkz: ben)*
sevdiğim çok sevdiğim yavru kurtum gelmiş. hoşgelmiş ..
panpaların panpasıdır.
Çoğu sadece kavgalarda arkamda bulunsun diye siyaset nedir bilmeden ocaklara giden insanlardır.. Hep bir arkalarının olduğunu düşünerek ortalıkta artiz artiz dolaşan insanlardır
ulu sözlükte ulumaya bir yavrucuk kurtcuk.
entry lerinde ''auu'', ''göktengri belamı versin'' demekten başka birşey yapmayan yazar. tabi bir de reis kelimesi var.
bir siyasi görüşle dalga geçilebilir ancak bir dinle asla. bir dinle dalga geçmek kişinin acizliğini gösterir.
zift gibi demdir.
dizi eleştirileri ile dikkat çeken yazar.
silinme nedeni genele yazdıkları değil ortada fol-yumurta yokken özelden bana sövmesidir.

uludağ sözlük'te kurallar daha az baskıcıdır ama o kadar da değil işte.
görsel
(bkz: yavru börü)