bugün

acayip iyi yazar bu kadın. dinlenilesidir.
--spoiler--
varmak için heplere, önce hiçi göze almalısın.*
--spoiler--
Sadece çirkin gözmakyajı aklımda kalmış olan sanatçı. geçen sene beyaz showda izlemiştim sagopa kajmer , kolera ve hayko cepkinin konuk olduğu programdaydı. ha bide hiç fanı yoktu bu şahsın
bırak bu Rocknrollu şarkısı iyidir.
(bkz: hep duyulan ama hiç dinlenmemiş sanatçılar)
oldukça güçlü bir sese sahip, marjinal hatun.

kuzgun içinde neler var?
dünyada üzgün olmaya değer ne var?
gemilerle kalkardın, güneşlerle her gün batardın
ne yüzün var
üzgün bir yaz günü dışarı bakardın içinden
dışarı bakardın, dışarda neler var?
konuştuğundan daha hızlı düşündüğü için çıktığı programlarda kurallı cümle kuramadığını düşündüğüm\umduğum çok sevdiğim sanatçı. farklı bir havası var ve oldukça kaliteli. ayrıca anlatımı açık olmadığı için ilk dinlenişte saçma gelebilir şarkı sözleri fakat oturup düşünmek lazımdır onu anlamak için. bu da en sevdiğim yönüdür zira kendilerinin.
saçları güzel olan..
bir 'önce' ancak bu kadar güzel söylenebilir.nev-i şahsına münhasır,güzel insan.
hemcinsi olmama ramen hem dış görünüşüne hem sesine hayran olduğumdur.

insanlar ,
birazcık vefasız
biraz da unutkan
ve aptal
aptal
aptal.. demiştir.doğru söylemiştir.
--spoiler--
sen beni yenemedin
çünkü ben senle oynamadım.
--spoiler--
hadi artık hadi dediğim güzel ses, nerede kaldı yeni şarkılar.
tek albümlük şarkıcı olmaması gereken kişi. merakla yeni çalışmalarını bekliyoruz.
dinleyice sevilen, orijinalliğiyle ilgi çeken ancak sözlerine pek mana veremediğim "hımmm burda şunu demek istemiştir herhalde" diye çıkarımlarda bulunmak zorunda kaldığım ama bir yandan da severek dinlediğim hanım kızımız.
mp3 playerınızda size oldukça keyif verebilecek, lakin canlı performansta fazlasıyla şaşırtabilecek ve bana göre şuan kısmi sanatçı kişilik. ileride sevebilirim inanıyorum buna.
çok ama çok güzel söylüyor. uykusu gelen dinlesin ve uykusuz bir gece geçirsin.

http://fizy.com/#s/1lt7n7
aptal şarkısının sözleriyle beni benden alandır.
--spoiler--
insanlar birazcık vefasız
birazda unutkan ve aptal aptal aptal.
--spoiler--
sen hep söyle...
hastasıyız.
tipsizdir.
ailecek seviyoruz biz.
gerçekten çok güzel müzik yapan insan. türkiye'de böyle müzikaliteye sahip insan gerçekten çok az var. bunlardan biri de yasemin mori.
ayrıca kendisinin canlı performansıda çok çok güzel. basçılarıda harika bir basçıymış efenim.
sevmeyen ölsündür efendim.tek albümde kalmaması umuduyla bekliyorum yeni şarkılarını.yeniden kendimi bulmak için.ayrıca çizimlerini takip etmenizi tavsiye ederim.
adını sol frameden öğrendiğim resimlerini sözlüğün galerisinden gördüğüm insan. aşığım , hastasıyım diye entry giren yazarlar çoğunlukta lakin sabi sübyan yahu bu daha. (bkz: sözlüğe neler oluyor)
sesi 7 oktav falan değildir hatta dar bir sesi vardır. ancak ses rengi hiç fena değildir. bizim millet ciyak ciyak arabeskçilere alışmış; böyle seslerin değerini bilmez.
pek dinlemem sadece bir şarkısını favorilerime ekledim. (bkz: aslında bir konu var)
bulgaristan göçmeni olmasını öğrendiğimden dolayı bende ufak bir tebessüme sebep olmuştur, ancak beyaz şov da ''bulgar göçmeniyim'' diyerek beni yıkmıştır.minicik mini minicik...
(bkz: mori)
güncel Önemli Başlıklar