1. 1.
  Kocaeli Üniversitesinin "Mesleki 1 ingilizce" derslerini veren karizmatik hocadır kendisi.. Dersleri süper geyik geçer ama dersinden geçmek o kadar da kolay değildir...
  ... sin...
 2. 2.
  hakkında duyulan ürkütücü açıklamalar sonucunda ve ilk karşılaşmalarda öğrenci üstünde büyük bir etki ve korku oluşmasına sebep olan, daha sonraki zamanlarda bu duyguların yerini nefrete ve "okul en az 3 sene uzar" korkusuna bıraktıran hocadır. ününün sadece kocaeli üniversitesiyle sınırlı kalmayıp diğer üniversitelerde de hızla yayıldığı rivayet edilir. aslında tek kusuru verdiği dersin* lanetliğinden kaynaklanmaktadır. başka şartlar altında karşılaşılsa boynuna atlanası bir insandır, sıradışıdır, karizmatiktir. bir de sandelet giymesedir*.
  1 ... kermitiye
 3. 3.
  öğrencilere sataşarak egosunu tatmin eden, kültürlü ve alanında uzmanlaşmış, beni bol bol dersten atan, ölürse pekte üzülmeyeceğim mesleki 1 ingilizce dersine giren kocaeli üniversitesi hocası.
  işinde uzmandır ve işini iyi yapar. Yanlız öğrencileriyle kinayeli konuşarak durmadan dalga geçer ve ezer. Egosunu tatmin etmek için öğrencilere sataşma yolunu seçmiştir. Ayrıca bir bonustur.
  1 ... maksat muhabbet