idolüm halit. 5 bölümdür seyrediyorum adamın eskittiği karıları ben koca ömrümde eskitemedim.
Büyük kız zehra tam ideal kız çocuğu. Sevimli bir salaklığı var. Diğerli umrumda değil.
derhal kaldırılması gereken dizi gençlerimizin aklını törpülüyor, böyle diziler yüzünden ne edep kaldı ne haya liseler lise değil şeye döndü resmen.
izlemiyorum ama oyuncu kadrosu efsane.... karıların hepsi birbirinden taş.
tamamen zam an kaybı olan dizilerden bir tanesi.
fox dizisi arada denk geldikçe bakıyorum. fena değil.
https://www.uludagsozluk.com/k/yahudi-ahlaksızlığı/

Bunu oven butun yahudiler sabun yapilsa yeridir bence.
yerli dallas.

tarihe geçecektir. yalnız dizie hep hatunlar kötü. hakiki bir ceyar lazım.
Hakkını yemem yedirtmem. Kaliteli komik Türk dizisi. Yıldız kalp kalp kalp
kezo dizisi. evet
bacak ve meme için izlediğim dizi, onun dışında olan olayları sikime takmıyorum.
edit: neden bu kadar eksi yedi aq.
Derler ki adem, şeytanin ayartmasi ve havvanin gaziyla bir isirik aldi ve o zamandan bu gune kadarki kısmı biliyoruz zaten.

Uzerinde, "dikkat kaygan zemin" ikazi olan bir yuzeye gelince ayagini yere sürterek 'gercekten kayiyor mu acep' arayisindaki muharrir bir vatandasin psikolojisiyle mi hareket etti?

Yasak oldugunu, isirdiginda basina is alacagini bile bile neden bulasti bu ise?
bir insan yediği için diğer tüm insanların ayvayı yemekle tehdit altında olduğu meyve.
Ha biz adem havva onu yedigi için cennette değil dunyadayiz yersen.
yasak elma..hım.. o elma ki 3 insanda farklı şeyler öğrendi oradan. biri elmayı yedikten sonra üremeyi keşfettiğini değil de ayıbı keşfettiğini,günahı keşfettiğini düşündü ilk insan olarak. buradan binlerce yıl sonra newton kafasına düşen elmadan ilham alarak yer çekimini buldu. yine yıllar sonra elma ile ilgili bir başka bilimsel hadise aklıma geldi. başka bir bilimsel olay geldi stephen hawking'den. yanlış hatırlamıyorsam "her şeyin teorisi belgeseli" idi. orada hawking şöyle iki tane senaryo sunuyor. bu senaryolar esas manada özgür irade nerede devreye girdi sorusunu soruyor. birincisi "açık beyin ameliyatı. kişi uyanık vaziyette. beyinin ilgili bölümlerine hesaplanmış oranlarda elektrik akımları veriliyor. kişi ilk uyarım da başını kaldırmış oluyor ikinci uyarımda başını sağa çevirmiş oluyor üçüncü uyarım da sağındaki kadın hemşireye gülümsüyor. işte diyor hawking, bu noktada bırakalım uyarmayı. kişi bir an için gülümsediği hemşireye aşık olduğu yanılgısını yaşayacak. " ikinci bir beyin senaryosu da şu. kişi beynin verdiği susama komutuyla gece uyanıyor. susadığını farkedip mutfağa yöneliyor ve buzdolabını açıyor. su şişesi de var elma suyu da var. kişi suya elini atacakken birden elma suyunu görmesiyle geçmişten bir anısı canlanıyor. gençliğinde, elma bahçelerinde sevgilisiyle olan tatlı anılarını hatırlıyor,tebessüm ediyor ve suyu almak yerine elma suyunu alıp içiyor ve yatağına geri dönüp uyuyor. " hawking dediğim gibi, "özgür irade bu olayların neresinde devreye girdi" diyor bu durumları yaşayan kişiler çerçevesinden. işte ben bu olayı size düşünmeniz için yazdığım kadar psikiyatrik alanda da düşünmek istiyorum. görüyorsunuz ki beyin, her insanı en az hafta da 1 kere su ihtiyacını gidermek ya da işemek için uyandırıyor. dolayısıyla burada yalnızca erteleme söz konusu olabiliyor. yani en fazla uyanana kadar çişinizi erteleyebilirsiniz ama sonucunda kasığınızda kramp vari ağrılar hissedince gidip işemek zorunda kalırsınız. su ihtiyacını gidermek de ertelenebilir ama neticesinde yaşanacak ağız kuruluğu,ağız kokusu ve peşine gelcek bitkinlikle bu ihtiyacı mecburi olarak gidermeye yöneltir. dolayısıyla ortadoğu ülkelerinin en ayıplı sayılan ve konuşulması bile gerçekleştirilemeyen şeyi "seks" de böyle bir şeydir. bazen beyin işi kendi halleder gece rüyada size erotizm yaşatarak. beyin gerçekten kuantum anlamında anlaşılması gereken bir organdır. kuantum bana bu belgeseller dışında çok ağır gelse de bu hawking belgeselleri sayesinde bir çok şey kafamda sağlıklı bir zemine ulaşma şansı buluyor. sekse geri dönelim. o ilk insana yasak veya yasal elmaya. bugün seks ihtiyacını gidermek için bir şeyler yaşama sinyali aldınız ama yaşamadınız. ertesi gün oldu bir sinyal daha aldınız yine yaşamadınız ya da inancınıza göre vesvese olarak ilan ettiniz. öbür güne geçtiniz sokakta yürüyorsunuz, sizde tıpkı o hawking'in elma suyu olayı gibi kafanızda cinselliği çağrıştıran kişilere rastladınız ve bir durgunluk geldi. işte bu noktada eğer ki okbliyseniz "ya tecavüz edersem" diye korkarsınız ya da dindarsanız kafanızdaki çağrışım şeytan vesvese verdi diyerek şeytana suç atar ve aynı zamanda da karşı tarafa "tahrik ediyorsun" dersiniz. halbuki sorununu zamanında çözmediğiniz için, bilinçaltınız bu sorunla yüzleştiğiniz yerlere saldırıyor. yani karşısınızdaki kişiye tecavüz etme,parmak atma hakkını vermiyor size. git bu ihtiyacını gider diyor bir şekilde sana hatırlatıyor çağrışımlarla. çünkü bilinçaltı, bir kişinin beynine giren karar mekanizmasına yönelik fikirleri koşulsuz olarak kabul ettiği şeyler neticesiyle hayata geçirmek için çalışır. beyinde bir bütün olarak kişinin hayatının temel ihtiyaçlarını gidermek hayatta kalmak için çalışır. dolayısıyla ilk insanın yasak elmayı yedikten sonra soyunu devam ettirme şansı olan "üremeyi keşfettim" diye sevinmesi gerekirken, "eyvah birbirimizin şeyini gördük,günaha girdik" diye saplantı yaşaması da adem ve havva ile geldiği iddia edilen dinlerin, günümüzdeki insanlara yaşattığı saplantıların temelidir. he en son yasak elmayı "steve jobs" yedi. sonuçları ortada.
görsel
saçma bir fox dizisi.
baya tutuldu zaten 3. sezonu falan çekiyorlar sanırım yıldız karakteri baya popülerleşti.
halit önümüzdeki bölüm ölerek diziye veda edebilir muhtemelen. çünkü diziden ayrılıyor ve veda pastasını kestiler.
Karantinada ilk defa seyrettiğim çok keyifli bir dizi.
Akıl oyunu oyunculuk vesaire yok.
Senaryo lise 3 giderken arkadaşın doğum gününde şampanya içmiş kız kafası.
Sıkmaz boğmaz kafanızı yormaz.
Kadınlar güzel. Daha ne olsun oh mis.
Halit merdivenden yuvarlanınca ambulans çağırmak yerine ölümünü bekliyormuş gibi halitin nabzını yoklayan azeri yenge seni de yazdık....
iyi gidiyordu ama bu aralar yeni oyuncular olsun konusu olsun sanki arabanın bir tekeri patladı gibi.
artık final yapması gereken dizidir, konsepti çok değişti.
bir tane başrol var geçen bölüm öldü sonunda, dizide görüp görebileceğiniz her sahnedeki her kadın bu adamın ya güncel karısı ya eski karısı ya da eski sevgilisi.
gelmiş geçmiş en iğrenç dizilerden biri. bunu izleyenin akıl sahibi olma olasılığı %1 falandır.
görsel